RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcekler Görmek

Rüyada örümcekler görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına ve aile hayatı ile ilgili olarak çok güzel adımların atılacağına delalet eder. Aynı zaman, rüyayı gören kişinin, iş hayatında pek temiz olmayan, söylediği her sözden biri yalan olan, hileli hurdalı iş yapan ve her zaman insanları kandırmanın yolunu arayan birisi ile bilmeden bir işe gireceğine ancak bu kişinin gerçek yüzünü gördükten sonra işi bırakacağına rivayet eder.

Rüyada Örümcekleri Öldürmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini aşağılara çekmeye çalışan kötü, yalancı ve hilekâr kişiler ile olan bütün bağlarını yakın bir zamanda bir daha dönüşü olmayacak şekilde koparacağına ve bu kişiler ile iş yapan ya da yapacak olan herkesi teker teker uyaracağına işaret eder.

Rüyada Örümcekleri Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, etrafında çeşitli kötü işlere giren ve bu sayede zengin olmak isteyen bazı kişiler bulunduğuna, bu kişilerin yakın bir zamanda zengin olsalar bile bu saltanatlarının pek uzun sürmeyeceğine, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına ve bir daha bu kişiler ile iş yapmayacağına tabir edilir.

Rüyada Örümceklerin Saldırması

Herhangi bir şekilde katıldığı büyük bir talih oyunundan rüyayı gören kişiye büyük bir hediye çıkacağına, bu hediye ile büyük ve hayırlı işler gerçekleştireceğine ve çok güzel ve rahat bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Örümcekleri Üzerinden Atmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini aşağı çekmeye çalışan ve kötü durumlara düşmesine sebep olan kişiler ile bağını koparacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!