RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcekler Görmek

Rüyada örümcekler görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına ve aile hayatı ile ilgili olarak çok güzel adımların atılacağına delalet eder. Aynı zaman, rüyayı gören kişinin, iş hayatında pek temiz olmayan, söylediği her sözden biri yalan olan, hileli hurdalı iş yapan ve her zaman insanları kandırmanın yolunu arayan birisi ile bilmeden bir işe gireceğine ancak bu kişinin gerçek yüzünü gördükten sonra işi bırakacağına rivayet eder.

Rüyada Örümcekleri Öldürmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini aşağılara çekmeye çalışan kötü, yalancı ve hilekâr kişiler ile olan bütün bağlarını yakın bir zamanda bir daha dönüşü olmayacak şekilde koparacağına ve bu kişiler ile iş yapan ya da yapacak olan herkesi teker teker uyaracağına işaret eder.

Rüyada Örümcekleri Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, etrafında çeşitli kötü işlere giren ve bu sayede zengin olmak isteyen bazı kişiler bulunduğuna, bu kişilerin yakın bir zamanda zengin olsalar bile bu saltanatlarının pek uzun sürmeyeceğine, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına ve bir daha bu kişiler ile iş yapmayacağına tabir edilir.

Rüyada Örümceklerin Saldırması

Herhangi bir şekilde katıldığı büyük bir talih oyunundan rüyayı gören kişiye büyük bir hediye çıkacağına, bu hediye ile büyük ve hayırlı işler gerçekleştireceğine ve çok güzel ve rahat bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Örümcekleri Üzerinden Atmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini aşağı çekmeye çalışan ve kötü durumlara düşmesine sebep olan kişiler ile bağını koparacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Örümcekler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Müntaha (05 Ocak 2015 saat: 12:13)

    Rüyamda su an kayinvalidem ve kayinpederimle oturdugum eve yabanciyim ve binevi tatil yapmak icin bu eve geliyorum. Kocam rüyanin sadece sonunda mevcut. Bu evde tanimadigim bir kac kisiyle tatil yaptiktan sonra geri dönmeye karar veriyoruz. Kadinpederim araba ile bizi götürmek istiyor. Esiyalarimizi topladik ve disarda beklerken kayinpederim ortaya cikiyor ve elinde bir avuc dolusu kücük örümcekleri bagirimdan elbisemin icine atiyor. Dolayisiyla cok panikliyorum ve yere yikilip nefes darligi cekiyorum. Birden kadinvalidem geliyor ve bana üzerini cikar diyor ama tam o anda kocami görüyorum ki kayinpederim onada örümcekleri t-shirt’inin icine atmis ve yerde kivraniyor. Ben kendimi birakip kocama kosuyorum ve onun üzerindeki örümcekleri bir bez ile temizliyorum. Rüya burda bitiyor.
    Yorumunuz icin tesekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,