RuyaTabirleri.com

Rüyada Osurmak

Rüyada osurmak, hoş olmayan davranışlarda bulunmaya, dedikodu yapmaya, arkadan iş çevirmeye ve ekmeğine haram karıştırmaya tabir edilir. Rüya sahibi, hak etmediği şekilde kazanç elde edecek, doğru yoldan sapacak ve ahiret hayatını unutacak demektir. Rüyada osurmak bir tek bu şekilde tabir edilmez. Aynı zamanda rüya sahibi için sıkıntıları, zorlukları ve sorunları aşıp, tatsız meseleleri tatlılıya bağlamayı başaracağına tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre, rüyada osurmak hastalıklardan kurtulup şifa bulmak anlamına gelir.

Rüyada Osurduğunu Görmek

Rüyada osurduğunu gören kişi herkesten gizli, saklı bir iş yapmaya çalışıyor demektir. Yani rüya sahibi için saman altından su yürüten deyimi kullanılır. Aynı zamanda sıkıntıların ve dertlerin son bulması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Birinin Osurduğunu Görmek

Rüyada birinin osurduğunu görmek üzülmeye ve hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder. Rüya sahibi çok güvendiği bir kişi tarafından sırtından bıçaklanacak ve bu dost kazığını hayatı boyunca unutamayacak demektir.

Rüyada Sesli Osurmak

Rüyasında sesli osurduğunu gören kişi toplumda hoş karşılanmayacak, kendisini küçük düşürecek bir davranışta bulunacak diye yorumlanır. Rüya sahibinin bu çirkin davranışından sonra toplum kendisini dışlayacak ve bundan sonra topluluk içinde istemeyecektir.

Rüyada Sessiz Osurmak

Rüyasında ses çıkarmadan osurduğunu gören kişi büyük bir yanılgıya ya da hataya düşerek, sonradan kederlenebilir diye yorumlanırken bir yanda da maddi anlamda ferahlık yaşayacak diye tabir edilir.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada kaz çıkarmak rüya sahibinin söylemek isteyip de söyleyemediği, anlatmak isteyip de anlatamadığı sırlarını açmaya karar vermesine işaret eder. Bu yük artık fazla ağır gelmeye başlamış demektir.

Rüyada Yellenmek

Rüyada yellenmek vesveseci, fevri davranan ve ortalığı karıştıran bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi sözüne güvenilmeyen kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Osurmak İle İlgili Rüyalar;

  1. gulsen (07 Ekim 2014 saat: 23:05)

    Bir benzin istasyonunda sevgilim arabadan iniyor, aynı zamanda babam orada oluyor ve ben ikisine doğru yürüyorum. Ve sevgilim yanındaki adam babam olduğunu anlıyor. Bu arada sanki babamı birileri gıdıklıyor gibi gülüyor. Ondan sonra babamla birlikte sevgilim bir odada yerde oturuyorlar ve sevgilim osuruyor, bende babama sana saygısı yokki bana olsun diyorum ve uyanıyorum. Bu rüyayı gördükten sonra sevgilim beni aradı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,