RuyaTabirleri.com

Rüyada Osuruk Görmek

Rüyada osuruk görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin tabiri caizse bazı kişileri dili ile yaralayacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına, üzeceğine ve bazılarını da kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin sonradan pişman olacağı, hatalarını fark ederek, onları telafi yoluna gideceği, kendisine de objektif bakarak özeleştiri yapacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Osuruk Sesi Duymak

Rüya sahibinin kötü haberler alacağına, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına tabir edilir. Art niyetli kimselerden gelecek maddi ve manevi zararlara rivayet edilir.

Rüyada Osuruk Böceği Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisinden haz etmeyen, başarılarından rahatsız olan, onu kıskanan, dedikodusunu yapan ve ona karşı haince duygular besleyen ve iyi düşünmeyen bir insanın varlığı ile yorumlanır ve bu kişinin rüya sahibinin hep bir şekilde moralini bozmanın yolunu bulduğu anlamına gelir.

Rüyada Osuruk Kokusu Duymak

Rüya sahibinin üzülmesine, hastalanmasına ve keyfinden olmasına neden olacak bazı olumsuz gelişmelerin yaşanacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin tüm hayatını etkileyecek, ağız tadını kaçıracak ve onu hasta kılacak olaylar meydana gelecek demektir.

Rüyada Osuruk Yapmak

Rüyayı gören kişinin insanların gözündeki iyi izlenimini, güvenini ve değerini kaybetmesine neden olacak bazı hatalara düşeceğine delalet ederken aynı zamanda da rüya sahibinin çevresinde kimse yokken ya da tuvaletteyken osuruk yaptığını görmesi de makbul olan işler yapacağına ve iyi hallere geleceğine işaret eder.

Rüyada Osuruk Atmak

Rüyada osuruk atmak da, osuruk yapmak gibi değerlendirilir. Rüya sahibinin uygun bir yerde osuruk atması hayırlara yorulurken rüyayı gören kişinin toplum içinde osuruk attığını görmesi, yanlışlara düşeceğine ve ayıplanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,