RuyaTabirleri.com

Rüyada Ot Görmek

Rüyada ot görmek, rüya sahibinin hayatındaki güzelliklere tabir edilir. Hayatın rüya sahibi için her gün değişik sürprizler getireceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine tabir edilir. Rüyada ot görmek, ne ararsa kendinde arayan, hatasını da doğrusunu da gören, güzel huylu ve alçak gönüllü kişiye işaret eder. Ot aynı zamanda rızk ve nimet anlamına gelir.

Rüyada Ot Biçmek

Rüya sahibinin küçük ve önemsiz bir problemle karşılaşacağına, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada Ot Toplamak

Rüyasında ot topladığını gören kişi çok çektiği ve üzüldüğü günlerini geride bırakacak, sonsuz bir mutluluğa yelken açacak demektir. Rüya sahibi hayatı boyunca görmediği bolluğu görecek, tatmadığı mutluluğu tadacaktır. Bu rüya, kişinin iyi şansının döndüğüne ve şeytanın bacağını kırdığına tabir edilir.

Rüyada Ot Koparmak

Hasta kişi için sağlığına kavuşmak, bekâr kişi için evlenmek, darlık için de olan için de bolluk anlamına gelir. Rüyada ot toplamak kısmetten yana nasibini almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Ot Sulamak

Rüya sahibinin tatil, iş ya da eğitim için gittiği başka bir şehri ya da ülkeyi çok beğenip, kalan ömrünü orada geçirmesine tabir edilir. Rüya sahibi bu yeni yerde çok mutlu olacak, kendisi için hayır getirecek ve severek yapacağı bir işe girecektir.

Rüyada Ot Yemek

Rüyasında ot yediğini gören kişi, verimsiz olduğu bir konuda hırs yapacak, kendisini zorlayıp çok çalışacak ve bir anda yükselişe geçerek, herkesi arkasında bırakacak demektir. Rüya sahibinin bu ani çıkışı nedeni ile gösterdiği üstün başarı herkesi çok şaşırtacak ve günlerce bu durum konuşulacaktır diye yorumlanır. Bundan sonrası daha fazla yükselmek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,