RuyaTabirleri.com

Rüyada Ot Yemek

Rüyada ot yemek, eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulacak demektir ve genellikle yardımcı tıp sayesinde hastalığının önemli bir kısmıyla mücadele ederek, daha kısa sürede iyileşme gösterir. Ot yemek aza kanaat getirmek ve takva sahibi olarak yaşamını sürdürmek demektir ve İslami olarak da kişinin asla açgözlü biri olmadığını, herkesin hakkını iade ettiğini ve yalan söylemeden, harama el uzatmadan, kendi halinde yaşayan iyi bir mümin olduğunu bildirir. Ot yediğini gören kimseler zengin olmazlar ancak başkasına da muhtaç kalmazlar. Genel olarak kıt kanaat geçinileceğini ve kişinin elindeki imkanları doğru şekilde kullanarak hayatını rahatlıkla idame ettireceğini bildirir. Zengin birinin bu rüyayı görmesi ise mal varlığında ciddi eksiklikler yaşanacağını ve bu yüzden ruhsal bunalıma gireceğini, işlerin azalmasıyla beraber çalışanlarına maaş vermekte zorlanacak iş yeri sahiplerini de delalet eder.

Rüyada Taze Ot Yemek

Ferahlık, sıhhatli bir hayat ve sıkıntılardan uzaklaşmak demektir. Taze ot kişinin yenileceğini ve hayatındaki pek çok sorunun kendiliğinden çözüleceğini, şansın da yardımıyla kişinin isteklerine daha kolay erişeceğini bildirir. Yeşil ot yediğini gören kişilerin evlerinden bereket eksilmez ve kısmetleri dolup taşar. Kalabalık bir masada ot yemek ise aile üyelerinin her birinin çok şanslı ve sağlıklı olduğu güzel bir dönemi bildirir.

Rüyada Kuru Ot Yemek

Hastalanmaya, elden ayaktan düşmeye, geçici olarak işlerin başına geçememek suretiyle yaşanacak maddi zorluklara yorulur. Fakirleşmeye ya da fakirlik içinde geçirilen bir yaşama da yorumlandığı gibi, zengin kimselerin iflas etmelerine, ellerindeki parayı yanlış yatırımlar yaparak tüketmelerine, kendilerini sömüren insanlar yüzünden borç alacak hale gelmelerine tabir edilir.

Rüyada Ot Yemenin Psikolojik Yorumu

Kişisel açıdan gelişimini tamamlayamadığını düşünen kişiler giderek kendilerine olan özgüvenlerini yitirirler ve bu gerçek yaşamlarında pek çok tıkanmaya neden olur. Silik bir siluet gibi yaşamaya, insanların dikkatini çekmeyen, kimsenin kişiye değer verdiğini hissettirmediği bir hayattan duyulan sıkıntıyı dile getirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!