RuyaTabirleri.com

Rüyada Otel Görmek

Rüyada otel gören kişi ekmek parasını bir ofis ortamında değil, kapı kapı gezmek suretiyle kazanıyor demektir. Rüyada otel görmek, sürekli olarak değişen ortamlarda bulunarak çalışan kişilere işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yeni yerler görmeye, balta girmemiş bakir ormanlar görmeye, tarihi yerlerde gezmeye olan hevesini ve arzusunu ifade eder.

Rüyasında otel gören kişi hayatta hep sağlıklı, mutlu, afiyette olacak, lüks içinde rahat bir hayat sürecektir. Rüya sahibi iş konusunda da son derece hırslı ve başarılıdır. Rüyasında otel gören kişinin tuttuğunu koparan, gözünü diktiği her işi alan kimse olduğu şeklinde değerlendirme yapılır. Rüyada otel görmek rüya sahibinin hayatta alacağı övgü dolu sözlere ve dualar ile göreceği itibara da işaret eder. Bu kişi ileride ailesine gurur verecek bir iş ile meşgul olabilir.

Rüyada Otel Odası Görmek

Rüya sahibinin farklı kişilerle bir araya gelerek, farklı ortamlarda bulunacağına ve iş için masaya oturup, müzakereler gerçekleştireceğine delalet eder. Otel odası göçebe olan kimselere de delalet eder.

Rüyada Otel İnşaatı Görmek

Rüya sahibinin henüz üzerinde çalışmalarını devam ettirdiği ve hayata geçirmediği iş projesi olarak ifade edilir. Rüya sahibi projesini içine sinecek duruma getirmeden kimseyle paylaşmayacak demektir. Çünkü doğru zamanı ve doğru yeri bekliyor olacaktır.

Rüyada Otel Sahibi Olmak

Rüya sahibinin meslek değiştireceği ve artık belli bir yerde, düzenli olarak ikamet edeceği ile tabir edilir. Rüyasında otel sahibi olduğunu gören kişinin büyük de bir hayali vardır diye yorumlanır.

Rüyada Otel Sahibi Görmek

Makamı yüksek, sözü dinlenen, insanlar üzerinde hükmü olan kişiye işaret eder. Rüya sahibi böyle bir kişi ile tanışabilir ya da ileride bu özelliklere sahip olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!