RuyaTabirleri.com

Rüyada Otel Odası Görmek

Rüyada otel odası görmek, kişinin ahlaki değerlerinin kuvvetli olmasından dolayı geleneksel tavırlar içinde olduğuna ve özellikle iş hayatında kuralcı davranacağı, bunun da çalışanları fazlasıyla sıkacağı anlamına gelir. Boş bir otel odası görmek yapılacak işlerin faydasızlığına ve kişinin olmayacak bir hayalle fazla meşgul olduğu için ayağına gelen diğer fırsatları da kaçıracağına işaret eder. Yanılgının ve macera peşinde koşmanın kişiye büyük zararlar getireceğine, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine delalettir.

Rüyada Otel Odasında Uyumak

Kişinin içindeki cevheri ortaya çıkaramadığını, kendi gücünün farkına varamadığı için de istediği başarıya ulaşmakta uzun bir yol kat etmesi gerektiğine, bu süreç boyunca kati hareketlerden veya uzlaşmaz tavırlardan uzak durmak gerektiğine işaret eder. Otel odasında uyumak rüya sahibinin sahip olmadığı bir hayatta kendisine yer bulmak istediği, gerçekçi olmayan tutum ve davranışları yüzünden eşiyle veya sevdiği kişilerle de çatışmalara gireceğini bildirir. Boşa kürek çeken rüya sahibinin zamanı gereksiz şeylerle harcadığını ve bir süre sonra bunu fark ederek üzüntü içinde olacağını da tabir eder.

Rüyada Otel Odasında Kalmak

Güzel ve konforlu bir otel odasında kaldığını görmek iş konusunda kişiyi başarılı bir geleceğe taşıyan fırsatların sunulacağı bir döneme girildiğini haber verir. Bu rüya bazen yer değiştirme olarak da yorumlanmalıdır. Özellikle zorunlu çıkılacak bir yolculuğa veya aileyle beraber başka bir şehirde yaşamaya başlamak anlamına da gelir. Yenilik ve durağanlığın bir arada olduğu bu süreç kişi için zorlu geçecek fakat sabır gösterilmesi halinde sonuçlar kişinin hayal ettiğinden de güzel olacaktır.

Rüyada Otel Odası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir türlü ne yapacağına karar veremediği ancak bir yol ayrımında olduğunu işaret eder. Önemli bir karar aşamasında yaşanan kafa karışıklığının, olayları net bir şekilde kavrayamamış olmanın veya durumla ilgili duygusal bağ nedeni ile kişinin gerekli adımları bir türlü atamadığının delaletidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Otel Odası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Umit (21 Aralık 2016 saat: 07:45)

    Rüyamda eski bir arkadaşımla ailecek bir otele gittik. Uzun zaman sonra ilk defa beraber eğlenecektik.otelin restoran bölümüne gittik kapıda 30000 tllik bir çekiliş var dediler arkadaşım kağıda 450 yazdım bu na dedim hesap en az 450 tl gelmesi lazım ki çekilişe katılalım dedi bize çıkmaz dedim bana hep cikiyo dedi. Sonra bir otel odasına gittik odada 4 tane falan yatak vardı eşim kardeşim bir de tanımadığım kızlar odada kalıyordu birden kapı çaldı nedenini bilmiyorum ama korktum kapının. Arkasına saklandim. Kapıdan baktı gitti ben gormedim. Rüyanın asıl temeli, uzun zamandır girmediğim dostumla beraber sabahlara kadar içki içip eski günlerdeki gibi eğlenmek amacı ile bir araya gelmemiz di.

  2. HAKAN (23 Mayıs 2016 saat: 11:40)

    Merhaba selamlar. Evli bir erkeğim rüyamda yanımda bir başka bayanla eski bir otelde bir oda tutuyorum oda numarasının 35 olduğunu görüyorum otel çok kalabalık bir otel. Ama otelde 35 numralı odayı bulamıyoruz. Otel görevlisi içinde başkalarının kaldığı başka bir oda gösteriyor. O odada kalmıyoruz ve uyanıyorum.

  3. Cennet (12 Ocak 2016 saat: 11:36)

    Ruyamda tatile gidiyordum esimle.disari cikiyordum bi tepe vardi ve bi dere her yerde balkabagi vardi ama yerde yetisiyordu.inanilmaz derecede fazlaydi bazilari cok buyuktu.sonra ben balkabagi icinde kaliyordum bogulma tehlikem vardi ama yuzerek kurtuluyordum cikiyordum yine her yer balkabagi elimi suyun icine koydugumda bi suru beyaz renkte bal kabagi tohumlari vardi.aciklarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,