RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Beklemek

Rüyada otobüs beklemek, gelecekle alakalı yatırımlarda bir süre sonra ciddi gelişmeler olacağına ve kişinin beklediğinden daha kısa süre önce amacına ulaşacağına alamettir. Tamamen keyif için yolculuğa çıkılacağına, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına da yorumlanan rüya iş açısından beklenen bir terfinin gecikmesinden dolayı kişinin strese girip umudunu kaybetmesi şeklinde de yorulur. Doğum yapacak olan bayanların doğumda gecikmeler yaşayacaklarına ama sağlıklı bir bebek sahibi olacaklarına, emlak veya gayrimenkul alımında çıkacak işlemsel sorunlara da işaret eden rüya kişinin bir süre beklemek zorunda kalacağına ama hedeflerine sağlıklı bir şekilde ulaşarak mutluluk gözyaşı dökeceğine de tabir edilir.

Rüyada Otobüse Binmek

Eğlenceli bir ortamda bulunan rüya sahibinin sevdiği ve iyi anlaştığı kişilerle beraber keyifli zamanlar geçireceğine, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, uzakta olan ve uzun süredir görülemeyen sevdiklerine kavuşmaya işaret eder. Dini rüya tabirleri alimlerine göre, kişinin yaşını almasıyla beraber geçmişte yaşadığı olayları çok daha farklı şekillerde yorumlayacağının altını çizen rüya, işle alakalı konularda, özellikle beklenen paraların gelmemesi nedeniyle kişinin ticari olarak zor duruma düşeceğinin de sinyallerini verir.

Rüyada Otobüsten İnmek

Karar değişikliği yaparak bambaşka bir alanda çalışmaya başlayacak olan rüya sahibinin yeni arkadaşlıklar kuracağına ve yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde ağzının tadının hiç bozulmayacağına alamettir. Haneye gelecek dostlar sayesinde evde de mutlu zamanlar geçirileceğine, kişinin ailesiyle beraber uzun bir tatile çıkmasına, iş yerinde görev değişikliklerine ve yurt dışında öğrenim görmek için seyahat edileceğine de alamet eder.

Rüyada Otobüs Beklemenin Psikolojik Yorumu

Beklentileri büyük olan rüya sahibinin sürekli olarak hayal kurduğuna ve hayallerine uygun olmayan davranış ve tutumlarla karşılaştığında ise çok mutsuz olduğuna alamet eder. Otobüs beklemek bir haber bekleyen ya da iş ile ilgili görüşmeler yapan kişilerin bilinçaltlarında oluşan rahatsızlığın ve zamana karşı duyulan öfkenin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,