RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Bileti Görmek

Rüyada otobüs bileti görmek, beklenmedik bir terfi ve yeni sorumluluklar alan rüya sahibinin hazırlıksız yakalanması sonucunda yaşayacağı tedirginliğe ve aldığı işi bitirememekten duyduğu korkuyu tabir eder. Otobüs bileti yaşadığı kaostan kurtulmak için yol arayan ve çare olarak iş, çevre veya şehir değişikliği yapmaya karara vermenin de işaretidir. Yeni bir hayat adım atacak olan rüya sahibinin verdiği kararların arkasında durarak daha iyi bir yaşama başlayacağının, uzak yolculuklara çıkıp, yeni insanlarla tanınarak görüş alanını genişleterek, kendisine pek çok katkıda bulunacak dersler alacağının, tecrübeleri sayesinde daha dirayetli ve insanların gözünde güçlü biri haline geleceğinin alametidir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Tek başına yaşanacak önemli bir tecrübeye ve alınacak büyük bir karara işaret eden rüya, yaşanacak olaylardan sonra kişinin tamamen başka biri haline geleceğini ve kendisini tanıyanların dahi şaşkınlığa uğrayacağı anlamına gelir. Yaşamında ciddi değişiklikler yapacak olan kişinin hedeflerinde değişiklik yapmasının ardından var olan koşulların aksine hareket edeceğine ve bundan şikayet etmeyerek, kendisi için önemli olanın ne olduğunu bulacağı bir yola çıkacağının da alametidir. Ruhen yaşanacak bir aydınlanmaya inancını güçlendirmeye ve öğrenmeye duyulan açlığa da işarettir.

Rüyada Otobüs Bileti Yırtmak

Kaçırılan veya geç kalınan bir fırsatın yaratacağı pişmanlığa alamettir. Sahip olunan değerli bir insanı kaybetmek veya kişiye mutluluk veren bir ilişkinin sona ermesi nedeni ile çekilen ıstıraba da delalet eder. Çalıştığı iş yerinden daha iyi bir iş nedeni ile çıkan rüya sahibinin beklentilerini karşılayamamasından dolayı çekeceği üzüntüye ve geri dönme isteğine de tabir edilir.

Rüyada Otobüs Bileti Görmenin Psikolojik Yorumu

Otobüs bileti, kişinin sıkışmış veya bunalmış hissetmesinin sonucunda yapmak istediği değişikliğe veya çıkmayı arzu ettiği uzun bir yolculuğa tabir edilir. Sembolik olarak uzaklaşmak ve kendini keşfetmek istediğinin de sembolü olan rüya, çevre değişikliği istemenin de alametidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Otobüs Bileti Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ferruh akay (25 Haziran 2016 saat: 14:40)

    Sandalyede oturuyorum birkadin gelip elindeki kağıdı gösteriyor ve matematik problemi soruyor kağıtta 4 adet üçgen ve bir adet kare var cevaplıyorum sonra kadına sarılıp gidiyorum bir camiye varıyorum caminin girişinde polisler var içeri almak istemiyorlar ben ısrarla giriyorum fakat caminin içi düz değil basamaklı ben en yukarda arkada 3 kişinin yanına gidip duruyorum daha sonra camiden çıkıp sokak lambaları nin aydınlattığı bir yola yürürken sarı ticari taksi durduruyor un o sırada başka biri taksiye binmek istiyor karşı çıkıyorum sonra birlikte biniyoruz o arka koltuğa istiyorum öne ben oturucam diyorum on koltukta ayak altında tüp gibi şeyler var yola çıkıyoruz be uyanıyorum

  2. mehmet (16 Mart 2016 saat: 09:15)

    Ya ben ruyamdaa annemi kaynanami ve sevdigim kizi gordum annem otobus biletimi kesiyirdu kaynanamda elini optukten sonra sacimi disledi sevdigim kizdaa benimle otogara kadar geldi sadece oturuyordu sacma olan birsey ben torbanin icine bos valizimi ve elbiseleririmi koymustumm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,