RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Bileti Görmek

Rüyada otobüs bileti görmek, beklenmedik bir terfi ve yeni sorumluluklar alan rüya sahibinin hazırlıksız yakalanması sonucunda yaşayacağı tedirginliğe ve aldığı işi bitirememekten duyduğu korkuyu tabir eder. Otobüs bileti yaşadığı kaostan kurtulmak için yol arayan ve çare olarak iş, çevre veya şehir değişikliği yapmaya karara vermenin de işaretidir. Yeni bir hayat adım atacak olan rüya sahibinin verdiği kararların arkasında durarak daha iyi bir yaşama başlayacağının, uzak yolculuklara çıkıp, yeni insanlarla tanınarak görüş alanını genişleterek, kendisine pek çok katkıda bulunacak dersler alacağının, tecrübeleri sayesinde daha dirayetli ve insanların gözünde güçlü biri haline geleceğinin alametidir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Tek başına yaşanacak önemli bir tecrübeye ve alınacak büyük bir karara işaret eden rüya, yaşanacak olaylardan sonra kişinin tamamen başka biri haline geleceğini ve kendisini tanıyanların dahi şaşkınlığa uğrayacağı anlamına gelir. Yaşamında ciddi değişiklikler yapacak olan kişinin hedeflerinde değişiklik yapmasının ardından var olan koşulların aksine hareket edeceğine ve bundan şikayet etmeyerek, kendisi için önemli olanın ne olduğunu bulacağı bir yola çıkacağının da alametidir. Ruhen yaşanacak bir aydınlanmaya inancını güçlendirmeye ve öğrenmeye duyulan açlığa da işarettir.

Rüyada Otobüs Bileti Yırtmak

Kaçırılan veya geç kalınan bir fırsatın yaratacağı pişmanlığa alamettir. Sahip olunan değerli bir insanı kaybetmek veya kişiye mutluluk veren bir ilişkinin sona ermesi nedeni ile çekilen ıstıraba da delalet eder. Çalıştığı iş yerinden daha iyi bir iş nedeni ile çıkan rüya sahibinin beklentilerini karşılayamamasından dolayı çekeceği üzüntüye ve geri dönme isteğine de tabir edilir.

Rüyada Otobüs Bileti Görmenin Psikolojik Yorumu

Otobüs bileti, kişinin sıkışmış veya bunalmış hissetmesinin sonucunda yapmak istediği değişikliğe veya çıkmayı arzu ettiği uzun bir yolculuğa tabir edilir. Sembolik olarak uzaklaşmak ve kendini keşfetmek istediğinin de sembolü olan rüya, çevre değişikliği istemenin de alametidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: