RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Durağı Görmek

Rüyada otobüs durağı görmek, bazı konularda kişinin sabırla beklemesi gerektiğine, aceleye getirilen işlerde menfaatlerine uygun sonuçlar alamayacağına, hem iş, hem de özel hayatta kararlarını alırken daha çok düşünüp, mantık çerçevesinde hareket etmesine işarettir. Otobüs durağı görmek bir yol ayrımına gelineceğinin ve kişinin hayatını derinden etkileyecek bir seçim yapmakla karşı karşıya geleceğinin de ifadesidir. Yeni bir yolculuk hazırlığı yapmak, iş hayatında yeni bir atılım veya projeler üzerinde çalışmak şeklinde de tabir edilen rüya, her koşulda istenilen başarının ve maddi beklentinin gerçek olması için sabırla beklemek gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Otobüs Durağında Beklemek

Sınava giren ve sonuç bekleyen kişiler için sonuç olumsuz olsa da bu durumun kişi için hayırlı olduğunu düşünmek gerektiğine, yılmadan yeniden aynı şekilde ve daha fazla çalışarak başarı elde etmek gerektiğine, zorlukların üstesinden gelmek için daha çok çaba gösterilmesi gerekliliğine işaret eden rüya, bekar kimseler için evlilik durumlarında çıkacak bir takım sıkıntılar yüzünden düğün tarihinde bir değişiklik yaşanmasına, evli kimseler için iş veya başka nedenler yüzünden eşten bir süreliğine ayrı kalmak anlamına da gelir.

Rüyada Otobüs Durağına Gitmek

Rüya sahibinin gelecek kaygıları nedeniyle yaşamdan çok fazla keyif alamadığına ve sürekli olarak geleceğine yön vermek için farklı uğraşlar, çabalar içine girdiğine yorumlanır. Otobüs durağına gitmek aynı zamanda alınan bir kararın iyice etüt edilmeden hayata geçirilmesi manasına da geldiği gibi, sonu net görülmeyen bir işe bel bağlanması nedeni ile hayal kırıklığı yaşama ihtimalinin yüksek olacağını da tabir eder.

Rüyada Otobüs Durağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Belirsizlik içinde yaşayan ve psikolojik olarak kendi içinde daima çatışmalar yaşayan, net bir karar alamayan ve bu nedenle de hayatına istediği gibi yön vermek konusunda başarısızlık içinde olan kimselerin gerçek hayattaki kaygılarını dile getiren sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!