RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Durağı Görmek

Rüyada otobüs durağı görmek, bazı konularda kişinin sabırla beklemesi gerektiğine, aceleye getirilen işlerde menfaatlerine uygun sonuçlar alamayacağına, hem iş, hem de özel hayatta kararlarını alırken daha çok düşünüp, mantık çerçevesinde hareket etmesine işarettir. Otobüs durağı görmek bir yol ayrımına gelineceğinin ve kişinin hayatını derinden etkileyecek bir seçim yapmakla karşı karşıya geleceğinin de ifadesidir. Yeni bir yolculuk hazırlığı yapmak, iş hayatında yeni bir atılım veya projeler üzerinde çalışmak şeklinde de tabir edilen rüya, her koşulda istenilen başarının ve maddi beklentinin gerçek olması için sabırla beklemek gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Otobüs Durağında Beklemek

Sınava giren ve sonuç bekleyen kişiler için sonuç olumsuz olsa da bu durumun kişi için hayırlı olduğunu düşünmek gerektiğine, yılmadan yeniden aynı şekilde ve daha fazla çalışarak başarı elde etmek gerektiğine, zorlukların üstesinden gelmek için daha çok çaba gösterilmesi gerekliliğine işaret eden rüya, bekar kimseler için evlilik durumlarında çıkacak bir takım sıkıntılar yüzünden düğün tarihinde bir değişiklik yaşanmasına, evli kimseler için iş veya başka nedenler yüzünden eşten bir süreliğine ayrı kalmak anlamına da gelir.

Rüyada Otobüs Durağına Gitmek

Rüya sahibinin gelecek kaygıları nedeniyle yaşamdan çok fazla keyif alamadığına ve sürekli olarak geleceğine yön vermek için farklı uğraşlar, çabalar içine girdiğine yorumlanır. Otobüs durağına gitmek aynı zamanda alınan bir kararın iyice etüt edilmeden hayata geçirilmesi manasına da geldiği gibi, sonu net görülmeyen bir işe bel bağlanması nedeni ile hayal kırıklığı yaşama ihtimalinin yüksek olacağını da tabir eder.

Rüyada Otobüs Durağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Belirsizlik içinde yaşayan ve psikolojik olarak kendi içinde daima çatışmalar yaşayan, net bir karar alamayan ve bu nedenle de hayatına istediği gibi yön vermek konusunda başarısızlık içinde olan kimselerin gerçek hayattaki kaygılarını dile getiren sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Otobüs Durağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. bahar (16 Kasım 2016 saat: 10:53)

  Rüyamda eski sevgilim ile otobüs durağında konuşuyorduk. normal hayatta sürekli geri dönmesini bekleyen insandım 2 gün önce tüm umudumu kesip başka biriyle konuşmaya başladım. Ve o rüyama girdiğinde otobüs durağında bana “bekle sadece bekle herşeyin bi zamanı var bak sana beklemeni ben söylüyorum” dedi. Sizce ne anlama gelir bu?

 2. Sibel (14 Ağustos 2016 saat: 03:38)

  Ruyamda bir sari otobus duragi bonbostu
  Onundede bom bom bos temiz bi yol saatlerce bekledim ama otobus gelmedi
  Surekli kardesimle telefonda konustum
  Yarim saat araliklar otobus var diyodu
  Ama gelmedi oylece bekledim saatlerce
  Sonra bi tepeye cikiyodum yarim saate birde duraga donuyodum

 3. Melike (16 Mart 2016 saat: 00:04)

  Rüyamda yıllarca görüştüğüm ve 3 yıldır ayrı olduğum eski sevgilim ben durakta otobüs beklerken bi anda yanıma gelip elip elime bir ev anahtarı kendi cep telefonu ve kendisi yazıp kat kat yaptığı bir not kağıdını elime verip hiç bişey söylemeden gittiğini gördüm.daha sonra eve geldiğimde babamla yanyana oturup konuştuklarını gördüm. İlk kez onu rüyamda görüyorum yorumlarsanız çok sevinirim.

 4. Selma süslü (19 Temmuz 2015 saat: 13:05)

  Rüyamda bir arabamizi otobüs durağinda otobüs içinde gördüm ve ona 3 kasa çilek verdim otobüsten indim koşarak bi sokağa girdim evimize çıkan bir sokağa girdim. Çileği akrabamiza verirken annemin size borcu varmış çilek borcu fazlasıyla ödüyoruz dedim daha sonra binada kendimi babaannemin evinin bahçesinde gördüm bana sarıldı adımı söyleyip sen mi geldin dedi bu arada ben babaannemlerle yaklaşık 1 buçuk yıldır konuşmuyorum ve evlerine gitmiyorum gerçek hayatta bu rüya ne anlama geliyor acaba çok net hatırlıyorum bu rüyayı Çilekler kırmızı çok güzel Çileklerdi

 5. Didem (30 Haziran 2015 saat: 10:31)

  Rüyamda deniz otobüsüne binmiş bir berrak masmavi bir nehir üzerinde dalgalar oluşturarak seyahat ediyoruz. Başlarda gürül gürül akan nehir sonradan iyice sığlaşıyor. Deniz otobüsü ilerlemekte zorlanıyor. Ben ve yanımdaki tanımadığım bir iki kişi otobüsten inelim yürüyerek geçelim burayı sonra yine deniz otobüsüne bineriz diyoruz. Atlıyoruz nehrin içine ve yürüyoruz nehirde. Sonra hadi tekrar binelim deniz otobüsüne diyoruz ama hep yanlış yerlerde bekliyoruz otobüsü. Görüyoruz gidiyor ama yakalayamıyoruz. Gerçek durağı bir türlü bulamıyoruz ve Bir sonraki otobüse de binemiyoruz. Gideceğimiz yere ulaşamıyoruz.

 6. yunus (01 Haziran 2015 saat: 08:32)

  Ben rüyamda komşumun kızıyla beraber otobüs durağında beklerken asker arkadaslarımdan 2 kişi geldi sonra sohbet falan etmeye başladık ve bende komşunun kızını kıskanmaya başladım. Rüyam bu anlamı ne olabilir.not:ben komsu kızıyla ciddi ilgi duyuyorum ama onun hayatında başka biri var.

 7. Gökşen Öztaykutlu (26 Nisan 2015 saat: 10:09)

  Rüyamda belediye otobüs durağından otobüse işyerinden birkaç arkadaşla bindik ben en arkaya oturdum ve çantamda arayarak bulduğum yirmi tl yi uzattım rüyamda birçok yeşil otobüs vardı ve durağı çok net gördüm ayrıca birkaç insan oluşan sırada vardı

 8. Gizem (17 Şubat 2015 saat: 05:01)

  Annem ayrıldığımı sandığı sevgilimi rüyasında sevgilimin bizim evde uyuduğunu daha sonrada amcamarla ve abimlerimle aralarında sorun çıkarak amcamların ve sevgilimin kavga ettiğini görmüş. Sevgilim bizim ailede istenmeyen biri acaba bu rüya ne anlama gelir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,