RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Kaçırmak

Rüyada otobüs kaçırmak, rüya sahibinin çok büyük bir iş fırsatını kaçırması anlamına geleceği gibi, aynı zamanda hayatının akışını değiştirecek bir fırsatı da göremediğini işaret eder. Otobüs kaçıran kişi kaçırdığı fırsat nedeni ile büyük pişmanlıklar yaşar ve üzüntü duyar. Farklı bir yoruma göre de, kişinin çalıştığı işyerinde kendisini güvende hissetmemesine ve çevresinde kendisini çekemeyen, kötülük yapmak isteyen kişilerin olmasından dolayı rahat olamadığına, gerekli adımları atamayıp, kendisini gösteremediğine de delalet eder. Rüya sahibinin aile veya özel hayatında sorunlar varsa bu durumda, çözümün çok uzun zaman sonra geleceğine de yorumlanır.

Rüyada Otobüse Binmek

Rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili bilgi veren bir rüyadır ve kalabalık bir otobüse binmiş olduğunu gören kimse, iş ile ilgili kalabalık ve oldukça stresli bir toplantıya girer. Otobüse bindiğini ancak otobüsün hareket etmediğini gören kişi ise kendi evinde aile üyelerinin katıldığı bir toplantıya katılır. Otobüse binmek bazı yorumculara göre kişinin hayatında yaşanacak olumsuzluklara ve strese neden olacak olaylara da işaret eder.

Rüyada Boş Bir Otobüse Binmek

İş hayatında tüm gelişmelerin kişinin lehine geliştiği bir sürece girildiğine ve maddi açıdan da işlerin oldukça iyiye gittiğine delalet ederken, müreffeh bir hayata adım atıldığına da haber veren bir rüyadır. Hem iş, hem de aile hayatında son derece düzgün ve iyi gelişmeler yaşandığına, her şeyin belli bir nizama göre hareket ettiğine, sorunsuz bir dönem geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Bir Otobüsün Üstüne Çıkmak

Maceralarla geçecek bir döneme işaret eden rüya, kişinin iş hayatı ile ilgili büyük mücadeleler vereceği ve güçlükler çekeceği döneme işaret eder. İsteklerin hemen gerçekleşmeyeceğine ve sabırlı olunması gerektiğine de vurgu yapar.

Rüyada Otobüs Kaçırmak Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin hayatı ile ilgili çok önemli bir fırsatı kaçırması veya değerlendirememesine yorumlanan rüya aynı zamanda bu durumdan dolayı duyulan pişmanlığa ve üzüntüye de işaret eder. Bilinçaltında sürekli olarak bu konunun düşünülmesi ve üzüntü duyulması bu tip rüyalar görmeye neden olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: