RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Kazası Geçirmek

Rüyada otobüs kazası geçirmek, daha iyi bir hayata kavuşmak isteyen ve düşünmeden, yeterli ön araştırmayı yapmadan ticaret hayatına atılan kişilerin beklentilerine ulaşamayacaklarını ve yakın vadede kazanç elde edemeyeceklerini, borçlarının da artacağını bildirir. Her türlü sıkıntının ifadesi olan rüya sağlık konularının da bugünlerde gündeme geleceğini, bazı rahatsızlıkların ilerleyerek kişinin günlük yaşantısını olumsuz etkileyeceğini delalet eder. Hem özel yaşamın, hem de mesleki hayatın baştan sona değişeceğini bildiren rüya, kişiyi bugünlerde büyük değişiklikler yapmaması konusunda da uyarır. Bu rüyayı gören kişi ibadet konusunda bir değişim yaşar ve başına gelen bir felaketten sonra günlerini daha fazla ibadet ederek geçirir. Yaşama bakış açısında radikal değişikliklerin olacağını ifade eden rüya, bir suçlanmayla karşı karşıya kalınabileceğini de tabir eder.

Rüyada Otobüs Kazasında Ölmek

Yeniden doğuş demektir ve rüyayı gören kişinin hayatında bir bitiş yaşanacağını, sancılı ve gözyaşı dökülecek bu olaydan sonra yepyeni bir hayata başlanacağını tabir eder. Şer görünen bir olayın aslında kişi için pek çok hayırlı kapıyı açacağına alamet eden rüya, bireysel ihtiyaçların karşılanmasında zorluk çıkacağını, bir süre yaşanacak mal kriz yüzünden moral bozukluğu yaşanacağını fakat daha sonra işlerin yoluna koyulacağını ifade eder.

Rüyada Otobüs Kazasında Yaralanmak

Kişiye yanlış kararlar aldıran, düşüncelerini karıştıran ve yolundan sapmasına neden olan insanların varlığına yorumlanır ve bu kişilerle görüşmekten vazgeçileceğine, ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına delalettir. Baştan aşağı bir değişimin habercisi olan rüya, iş alanında iflasların veya mali krizlerin sonucunda yeni tercihler yapılacağını ve kısa süren bir sıkıntı sonrasında yeniden umut vadeden işlere girişileceğini, hastalıklardan kurtulmayı da işaret eder.

Rüyada Otobüs Kazası Geçirmenin Psikolojik Yorumu

Sahip olunan inancın, değerlerin değişime uğradığını gösterir ve kişini bir bocalama sürecinde olduğunu, fikirlerinde netlik sağlamakta zorlandığını, olumsuz düşünceler içine girdiğini bildirir. Kendini sürekli kurban gibi görmek ve kendine acımak gibi duyguları da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!