RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Kazası Görmek

Rüyada otobüs kazası görmek, rüya sahibinin hayatında oluşacak büyük bir değişikliğe haber verir. Yeni gelişmelerin kişide heyecana neden olacağına ve aynı zamanda gelişmelerin yüz güldürücü yanının da ağır basacağına alamettir. Rüyanın aksine, kişi için yaşamın doğru yönde ilerlediğine, hedefe odaklanan ve kestirmeden kişiyi zafere götürecek olan planların doğruluğuna da alamet olan rüya, aile içindeki diğer üyelerin de yaşamlarında önemli dönüm noktalarının olacağını, seçimlerin ve yolların gündeme geleceğini de bildirir. Son zamanlarda alınan kararların doğruluğundan emin olunacağına, kişinin karşısına çıkan kimselerin büyük imkanlar sunacağını ve iş geliştirme üzerine yeni fikirler vereceğini de tabir eder. Otobüs kazası görmek genel olarak kişi ve ailesini yakından ilgilendiren gelişmelerin, sevinçlerin ve mutluluk veren çok sayıda haberin geleceğinin de haberini verir.

Rüyada Otobüs Kazası Görmek

Rüya sahibinin gözlemci kişiliği sayesinde çevresindeki gelişmelerden kendi hayatına doğru şekilde pay çıkaracağını ve özellikle hata yapmadan hareket edebilmek için kılı kırk yararak hareket edeceğini işaret eder. Gelecek için kişiyi zengin bir hayata götürecek olan planların yürürlüğe gireceğini, uğurun ve şansın kişinin hayatından eksik olmayacağını ve bu dönem içinde sağlık konularına da ekstra dikkat edecek olan rüya sahibinin fiziksel ve ruhsal açıdan en iyi haline kavuşacağına da alamet eder.

Rüyada Otobüs Kazasında Öldüğünü Görmek

İyiye yorulmaz ve kişinin başına gerçek hayatında da bir kaza veya büyük bir olayın geleceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına ve sağlık sorunlarının başlayacağına alamet eder.

Rüyada Otobüs Kazası Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak kişinin kendi üzerinde kurduğu baskıya işaret eder ve her olayın sebebini kendisinde aramasından dolayı rüya sahibinin aşırı derecede yıpranan sinirlerinin de sembolüdür. Yakın zamanda yaşanan bir olaydan dolayı suçluluk duyulduğunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!