RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüs Kullanmak

Rüyada otobüs kullanmak, rüya sahibinin, birlikte olduğu kişiye söylediği bir söz ya da yaptığı bir hareket yüzünden pişman olduğuna, bu kişinin gönlünü almak için çok büyük çaba sarfettiğine, çok büyük üzüntü duymasına rağmen ve yüzü kızarmasına rağmen özür dilemenin ve kalbini geri kazanmanın bir yolunu bulmaya çalıştığına alamet eder.

Rüyada Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada otobüs kullandığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, birlikte olduğu ve çok sevdiği kişinin kalbini kırmasından ötürü çok büyük üzüntü duyduğuna, sevdiği kişinin kalbini kazanmak için çok çaba sarfedeceğine ve çok büyük zahmetlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Otobüs Kullanmak

Rüya sahibinin, üzdüğü kişinin kalbini çok sevdiği ve kendisine her zaman büyük yardımları dokunmuş eski bir dostu sayesinde geri kazanacağına, bu sayede çok mutlu olacağına ve adeta havalara uçacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, sevdiği kişi ile ilgili bir şey yapacağı ya da söyleyeceği zaman yanlış bir şey yapmamak için tekrar tekrar düşünmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Belediye Otobüsü Kullanmak

Yaptığı çok büyük bir hata yüzünden sevdiği kişinin kalbini kıran rüya sahibinin, o kişinin kalbini tekrar kazanmak ve yaptığı hatayı telafi etmek için çok büyük uğraşlara gireceğine, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına ancak hiçbirinin işe yaramayacağına ve başka bir şey kullanması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Başkasının Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına, bu yüzden hem sevdiği kişiyi hem kendisini çok büyük bir üzüntüye soktuğuna ve bu yüzden elinden gelen her şeyi yaparak sevdiği kişi ile arasını düzeltmesi gerektiğine ve aynı hatayı tekrar yapmaması gerektiğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Otobüs Kullanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Ömer (19 Aralık 2014 saat: 23:12)

    ruyamda beni ceza evine götürecektiler birden tanımadığım bir beni dövmeye başladı bende o Sırada birden abimi gördüm yolun karşısında beni kurtarmasını bekledim o da o Sırada bana bakıyordu birşey söylemedi bende o sıra birden otobüse binip kaçtım yolda bi arabaya geçerken çarptım yanımdada arkadaşım vardı bana kaç arabaya vurdun adam peşimize verdi o Sırada arabayı bi parka çektik arkadaşım birden Butun camların perdelerini kapatı bende dedim Ne yapıyon sen bende tekrar açtım camları o Sırada vurduğumuz Araba geçip giti kurtulduk deyip cezaevi yolunda çarşıya çıktık arabadan indik dönüp arabaya bakayım dedim otobüs olmuş beyaz transit

  2. faruk (19 Kasım 2014 saat: 09:56)

    Rüyamda arkadaşlarımla birlikte seyehat ediyorduk otobüsü ben kullanıyordum koca otobüste sadece bi kaç kişiydik. Otobüsün rengi de beyazdı. Sonra biyer de durup mola vermiştik otobüse döndüğüm zanan otobüste başka kişiler vardı tanımadığım insanlar şöför de başkaydı. Yola çıktık ve yolda ben durumu izah ettim Sonra indirdik bu otobüs bizim dedim ve yolda indirdik. Ve sonra yola devam ettik. tabirlerinizi bekliyorum..

  3. faruk (19 Kasım 2014 saat: 09:55)

    Rüyamda arkadaşlarımla birlikte seyehat ediyorduk otobüsü ben kullanıyordum koca otobüste sadece bi kaç kişiydik. Otobüsün rengi de beyazdı. Sonra biyer de durup mola vermiştik otobüse döndüğüm zanan otobüste başka kişiler vardı tanımadığım insanlar şöför de başkaydı. Yola çıktık ve yolda ben durumu izah ettim Sonra indirdik bu otobüs bizim dedim ve yolda indirdik tabirlerinizi bekliyorum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,