RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüsten İnmek

Rüyada otobüsten inmek, kişinin çalışma hayatına yönelik uzunca bir yolculuğa çıkacağına ve yolun sonunda kendisi için hayırlı sonuçlar elde edeceğine yorumlanır. Rüyada otobüsten indiğini gören kimse, geçmişinden kalan ve çok sevdiği, uzun süredir görmeyip hasret çektiği kişilerle bir araya gelir ve güzel, neşeli vakitler geçirir.

Rüyada Otobüse Binmek

Rüyada otobüse binen kişiler hayatlarında neşenin egemen olacağı bir döneme girerler. Sevdikleri kişilerle beraber, huzur içinde bir yaşam sürerler. Aynı zamanda küs kimselerin barışacağına, dargınların da yeniden bir araya geleceğine de tabir edilir. Rüyasında otobüse binen kişi, arkadaş ortamı ile beraber etkinliklere katılır, maceralı bir tatile çıkar. Farklı bir yoruma göre ise, beklenmedik ani gelişmeler neticesinde kişinin üzüntü duyacağı durumlar yaşaması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Otobüsün Bozulduğunu Görmek

Rüya sahibinin sağlığı ile ilgili sıkıntılı bir haber alacağına ve uzun zaman sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır. Rüyada otobüs bozulması aynı zamanda mevcut ortaklıkların sona ereceğine ve tartışmalarla, kötü sözlerle dolu bir ayrılık yaşanacağına da tabir edilir.

Rüyada Otobüs Kullanmak

Kişinin sevdiği kimselere karşı istenmeyen sözler sarf ettiğine, kırıcı davranışlarda bulunduğuna ve bu durumu geri almak için büyük çaba içine girdiğine yorumlanır. Bazı alimler ise rüyasında otobüs kullandığını gören kişilerin karşılarına çıkacak önemli bir fırsattan, değişecek hayat koşullarından bahsederler. Otobüs kullanan kişiler güç sahibi oldukları gibi, ailelerinde önemsenen ve fikirleri alınan kişiler olurlar.

Rüyada Otobüsten İnmek Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta çıkılan bir yolculuğu simgeleyen rüya aynı zamanda kişinin gitmeyi planladığı bir seyahati de işaret eder. Günlük yaşamda düşünülen yolculuk fikirleri veya okunan haberler de kişinin bu şekilde rüyalar görmesine neden olabileceği gibi, aynı zamanda sabahları işe veya okula geç kalacağı endişesi yaşayan kişiler de benzer rüyalar görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Otobüsten İnmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (24 Aralık 2016 saat: 11:33)

  Ruyamda dar bi yol gördüm karli buzlu ama orasi bi daga çıkıyormus.. bi kere daha gormustum bu ruyayi.. ben cikmaya çalışıyorum yanlrimdan kar topu atiyorlar onumdekiler cikmami istemiyor.. kar topu atilinca biraz geriye kaydim sonra tekrar hizlandim.. sonra karli buzlu yol bitiyor ardindN tahta merdivenler basliyor.. ama asiri yuksek asagi baktigimda tahta merdivenler cok kimildiyor iyice tutunarak geciyorum ama yanimdakiler konuşup duruyor bana gereksiz geliyor dinlemiyorum.. ardindan tahtali merdiven bitiyor ayagimda ten corap ayakkabi yok kucuk terlikler var onlardan giydim kalabalik bi yer insanlr geziyor taruhi bi yer gibi orda ruya bitiyor.. yorumlarsaniz sevinirim

 2. Cansu (04 Şubat 2016 saat: 13:11)

  Kurşunludan gemliğe gitmek için otobüse biniyordum bindiğim de araba küçüktü ama indiğimde büyük arabayı görünce pişman oldum indiğime el kol hareketi yaptım durmadı sonra da otobüs bekledim sonra sormak için markete gittim aynı şeyin ordaki adama da olduğunu söyledi ve başka gemlik arabasının olmadığını söyledi

 3. Huseyin (09 Aralık 2015 saat: 15:08)

  Sehir ici otobüste yolculuğumda durakta duran otobüsten inerken ayakkabılarım otobüste kaldı dur dememe rağmen durmadı ısırmada arabaya arkadasım bindi onada seslendirin halde kafasını çevirip bakmadı bile osirada uyandim bu Nedemek oluyor yardımcı olun

 4. @Samet (09 Temmuz 2015 saat: 14:46)

  Selamunaleyküm . ben rüyamda 3 arkadaşımla birlikte Erzincandan İstanbula otobüsle gidiyorduk. Ben otobüste arkadaşlarından ayrı şoförün yanına oturarak onla konuşuyorduk . sonra şoför kaldırıma çarpıcaktı ki son anda durdu . aşşağı indik benzinliğe gittik . daha donrasonra ben o otobüse yeniden binemedim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,