RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüsü Kaçırmak

Rüyada otobüsü kaçırmak, Bu rüyayı gören kimse dünyada eline geçen fırsatları değerlendiremez. Yine bu rüya umduğuna ulaşamama ve isteklerin gerçekleşmemesine yorulmaktadır. Bazı âlimlere göre rüyada otobüsü kaçırdığını gören kişi hatalarından dönerek pişman olur. Böyle bir rüya kişinin günahlarına tövbe etmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Otobüs Görmek

Bu rüya yakın zamanda çıkılacak yolculuktur. Rüyasında otobüs gören kişi uzun süredir görmediği bir akrabası ile vakit geçirir. İçinde yolcu olan otobüs rüya sahibinin kalabalık bir ortama gireceğine, içi boş olan otobüs ise yalnız çıkılacak yolculuğa işarettir. Yine otobüsle ilgili rüyalar arkadaşlara, onlarla vakit geçirmeye de yorulabilir.

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

Rüyasında otobüsle seyahat eden kişi gerçek hayatta da uzun bir yolculuğa çıkar. Rüyada görülen otobüs seyahatindeki sıkıntı, gerçek hayatta meşakkatli ve zorlu bir yolculuğa işarettir. Otobüse binmek makam sahibi olmak, otobüsten inmek ise mevkiinizin gideceği şeklinde yorulur. Otobüsle seyahat eden kimse, gerçek hayatta mutlu olacağı ve rahatlayacağı bir yolculuk yapar. Bu rüya mekân değişikliğidir.

Rüyasında Halk Otobüsü Görmek

Rüyada görülen halk otobüsü devlet kapısıdır. Bu rüyayı gören eğer işsizse devlet kapısında hayırlı bir iş bulur. İş hayatında başarılı olmak, maddi zorluklardan kurtulmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Kalabalık Bir Otobüs Görmek

Rüyasında kalabalık bir otobüs gören, yine kalabalık bir törende bulunur. Bu rüya yakında evlenecek genç bir kimsedir. Kalabalık nişan, nikâh, düğün gibi organizasyonların habercisidir.

Rüyada Otobüs ile Şehirler arası Yolculuk Yaptığını Görmek

Bu rüya aile fertlerinden birinin çıkacağı hayırlı bir yolculuktur. Bu rüyayı görenin ailesinden bir kişi güzel bir yolculuk yapar ve hayırla döner.

Rüyada Otobüsün Arıza Yaptığını Görmek

Rüyada bindiği otobüsün arızalandığını gören kişi gerçek hayatında yaptığı işleri yarım kalır ve iş hayatında bazı konularda başarısızlık yaşar. Bu rüya yarı yolda kalmaya ve az bir sıkıntıya da yorulabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!