RuyaTabirleri.com

Rüyada Otomobil Görmek

Rüyada otomobil görmenin değişik durumları olduğu gibi değişik tabirleri de bulunmaktadır. Bu tabirler rüyayı gören kişinin rüyadaki durumuna ve otomobilin nasıl görüldüğüne dair değişiklikler içermektedir.

Rüyada otomobil görmek, kişinin kazancını sağlayabilmesi için almış olduğu tedbire veya iş hayatındaki kendin yüksek rütbedeki kişilerden gelecek bir terfi haberine ve saygınlığa işaret eder. Rüyada görülen hareketli otomobil işlerinizin hızla iyiye gideceğine, park edilmiş bir otomobil ise işlerinizde olacak durgunluğa işarettir.

Rüyada çalışmayan bir otomobili tamir edip çalışan hale getirdiyseniz bozuk olan işleriniz kısa sürede yoluna girecek diye yorumlanır.

Rüyada satın alınan otomobil, iş hayatınızda düzelmelere veya yeni bir iş bulmanıza ve sonunda refaha ermeniz anlamına gelir.

Rüyada Otomobil kullanmak

Rüyada otomobil kullandığını görmek, iş hayatında gayet başarılı olduğu, eğer rüyayı gören halktan çalışmayan biri ise arkadaşları, eşi, dostu tarafından çok sevildiği, sayıldığı yönünde tabir edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi otomobili sürüyorsa hayatını kendi yönettiği, eğer başka bir kişi sürüyorsa hayatını otomobili kullanan kişinin yönettiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Otomobile Binmek

Rüyada otomobile binmek, işinizde terfi almanız şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen otomobil genellikle iş hayatıyla ilgilidir. Görülen ana nesne otomobil ise ciddi bir iş teklifi alabileceğinizi gösterir. Eğer bir taksiye bindiyseniz yakın zamanda tatile çıkabileceğiniz anlamına gelebilir.

Rüyada Otomobil Peşinden Koşmak

Rüyada otomobil peşinden koştuğunuzu gördüyseniz uzun süre işsiz kalabilirsiniz, işiniz için gerekli tedbirleri almanın zamanı gelmiş hatta geçmiş bile olabilir. Biraz daha özenli, düzenli ve istekli çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Otomobil Tarafından Ezilmek

Rüyada otomobil tarafından ezilip altında kaldıysanız, kısa zamanda size büyük bir miras kalabileceğinize ya da zengin olabileceğinize, zaten zenginseniz malınıza daha çok bereket gelebileceğine, kazançlarınızın daha da artabileceğine işarettir.

Rüyada Otomobilden İnmek

Rüyada otomobilden inmek, işinizde mevkii kaybı yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Biraz daha özenli, düzenli ve istekli çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Otomobil Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (04 Mart 2014 saat: 09:13)

    rüyamda taşınmış olduğumuz eski evimizin bahçesinde camın önünde bi yerde uzanıyorum.hava güneşli.komşumuz uçuk mavi renkli bi vovvos la geliyor.rengi cok güzelmiş diyorum kaça aldınız diyorum.alamadık diyo eşim pazarlığa girdi ama bi türlü kabul etiiremedik sahibine diyor.ama yine teklifte buluncaklarmış.senin beyaz araba ne oldu diyorum o duruyor diyor.sonra yan bahçede çift kişilik ama büyük arazi aracı şeklinde bi araç yanaşıyo bahçeye içinden tanımadığım bi erkek iniyor.sonra kafamı bizim bahçeye çeviriyorum tekrar sevdiğim kişinin siyah bi arabası var onu görüyorum.arabanın plakasını öğrenmeye çalışıyorum sonra farkediyorumki arabanın arka kapısı hafif açık.öyle görünce bende acaba geldimi burdamiki diye düşünüyorum. teşekkürler

  2. Volkan (02 Şubat 2014 saat: 18:21)

    İyi günler,
    Rüyamda 1995-2000 model gibi eski Opel model araba gördüm.satın almak için arabayı inceledim.içine binmedim dışından baktım,arka kapısını açıp içine baktım,dışı ve içi çok şık ve yeniydi.sonra yanımdaki kişi bunu boşver eski kasa dedi ve bir üst modelini alalım sana dediler.bende tamam dedim ve arabayı almadım.arabanın rengi siyahtı ve içi parlaktı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,