RuyaTabirleri.com

Rüyada Oturak Görmek

Rüyada oturak görmek, aşırı yoğun bir tempoya giren kişinin işlerini bir an önce toparlayarak kendisine zaman ayırmak isteyeceğine ve hayatının kalan kısmında rahat yaşayabileceği maddi kazanca sahip olduğunda çalışmayı bırakarak, hobileriyle vakit geçireceğine yorumlanır. Oturak gören kimselerin aileleri her zaman baskın olur ve kişinin alacağı her kararda söz sahibi olurlar. Evli kişiler için oğul sahibi olmak demektir ve bekar insanlar için karşılarına çıkacak olgun, aklı başında bir kısmeti işaret eder. Ruhsal olarak kendisine yetebilen, sağlam bir iradeye sahip olan kişinin her koşulda ayakta kalabileceğine, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada Kırık Oturak Görmek

Ortaklıklara hile karışacağını bildiren rüya, kişinin iş kontrolünü ele almakta zorlanacağına, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına yorumlanır Kişinin mali varlığından haksız kazanç elde edenlere de yorumlanan rüya, çıkarları için her şeyi feda edebilecek kimselerle arkadaşlık yapıldığının ve dikkatli olmak gerektiğinin de ikazını verir. Aile içinde söz sahibi olan rüya sahibinin giderek ikinci plana atılacağını, evli ise eşinin, evli değilse annesinin tüm kontrolü ele geçireceğini ve kişiye danışmadan büyük kararlar alınması nedeniyle bazı çatışmalar yaşanacağını tabir eder.

Rüyada Oturak Satın Almak

Maddi durumunu düzelten kimselerin en yakın zamanda şehir dışında, sayfiye yerinde alacakları bir yazlığa alamet olduğu gibi, küçük bir dağ evine veya tarla sahibi olmaya da yorumlanır. Çiftçilik ya da tarımla alakalı bir iş yaparak para kazanmaya, ufak bir ticarethanenin ilerde kişiye daha büyük bir işyerinin kapısını açacağına tabir edilir.

Rüyada Oturak Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı yorgunluk belirtisidir ve özellikle manevi anlamda kişinin kendisini tükenmiş hissettiğine yorumlanır. Fiziki güçle beraber zihin olarak da kişiyi zorlayan hayat koşullarının ağır gelmeye başladığına dair bir semboldür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!