RuyaTabirleri.com

Rüyada Oy Kullanmak

Rüyada oy kullanmak bir tercihte bulunmak ya da iki seçenek arasında kalmak, bu nedenden ötürü gerginlik yaşamak anlamına gelir. Genelde kişilerin kararsız kalacakları yahut kararların vermeleri halinde birilerini üzeceklerinden korkmaları yüzünden stres yaşayacaklarını bildirir. Aynı zamanda rüya sahibinin doğruluktan, dürüstlükten asla taviz vermeyen biri olduğunu ve her koşulda fikirlerini olduğu gibi ifade ettiğini bildirir. Dimdik durmak, yapılan her işte alın teri ile çaba göstermek ve ideallerinin peşinde koşmak demektir. Genç kimseler oy kullandıklarını görürlerse hayatlarının çok önemli bir dönemecinde olduklarına alamettir. Yaşlı kişiler için ölmeden önce evlatlarının sonradan sıkıntı yaşamalarını engellemek adına mevcut mallarını veya paralarını hayatta iken paylaştıracaklarını veya bu anlamda bir vasiyet düzenleyeceklerini bildirir.

Rüyada Oy Kullanan Birini Görmek

Kalabalık bir grup insanın oy kullandığını görmek iş yaşantısında mecburi bir değişiklik yaşanacağının ifadesidir. Bu değişim herkesin isteği doğrultusunda olacağı gibi, kişinin de aynı fikirde olmasa dahi uyum sağlayacağını tabir eder. Aynı zamanda akıllı, iş sahibi, sabit fikirli olmayan, çağdaş ve empati yeteneği gelişmiş kişilerle iş yapmak ortak olmak ya da ortak iş kurmak demektir. Para konularında doğru bilgi almak, tecrübeli bir kimseden yardım görmek manasına da gelir.

Rüyada Oy Pusulası Görmek

Bir tercih bildiren rüya, kişinin bir yol ayrımında olduğunu fakat henüz kararını veremediğini, belirsizlik içinde olduğunu ifade eder. Bu değişiklikler genellikle hayra yorulur ve rüya sahibi için olumlu gelişmeler yaşanacağı işaret edilir. Elinde oy pusuları tutmak tayin olmak ya da işe girmek, yerde oy pusulası bulmak ise hiç akılda olmayan bir iş yapmak ya da tercihte bulunmak demektir.

Rüyada Oy Kullanmanın Psikolojik Yorumu

Yakın zamanda bir tercih yapıldığını gösterir ve bu tercihin kişiyi tam anlamı ile tatmin etmediğini ya da emin olmadan yapılan bir seçim olduğunu, hala bazı pişmanlıkların, soru işaretlerinin kişinin kafasın kurcaladığını delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!