RuyaTabirleri.com

Rüyada Oy Vermek

Rüyada oy vermek, yeni bir arkadaş grubu edinmek, kalabalık ortamlara girmek, iş yerinde lider pozisyonuna yükselmek gibi anlamlara gelir. Kişinin kendi yeteneklerini, hayat görüşünü ve becerilerini ortaya çıkaracak mecralar bulacağını, bu sayede geleceği için çok daha iyi adımlar atabileceğini ifade eder. Oy veren kişi haksızlığa uğradıysa hakkını alır ve kendisine haksızlık yapan kişiler pişmanlık duyarak özür dilerler. Maddi açıdan borçları olanların, aldıkları parayı fazlasıyla iade edeceklerini, kimseye borçlanmadan hayatlarına devam edeceklerine yorumlanırken, kişiye verilecek bir emanete gözü gibi bakmak manasına da gelir. Güven duyulan biri olmak, herkesin sıkıntısına yetişmek, toplum nazarında saygın bir noktaya gelmek demektir. Adil olunduğunu da gösteren rüya, mahkemelik işleri olanların olumlu sonuçlar alarak sevineceklerini de tabir eder.

Rüyada Oy Kullanmak

Oy vermekle aynı şekilde yorumlanır. Borçların zamanında ödeneceğini, kişinin hem elinin, hem de zihninin rahatlayacağını bildirirken, verilmiş sözleri tutmakta herhangi bir zorluk yaşanmayacağını ifade eder. Ek iş yapanların maddi durumlarını yükselteceklerini ve ilerleyen zamanlarda kendi işlerini kurmak için adımlar atacakları ifade ederken, kişinin karşısına çıkacak bir fırsatın tüm hayatını değiştireceğini de bildirir.

Rüyada Oy Pusulası Görmek

Ortaklar arasında ihtilaf çıkacağına yorumlandığı için bu dönemde yapılacak olan iş anlaşmalarının çok uzun vadeli olmayacağına da dikkat çeker. Yakın çevreden birinin kişinin rakipleriyle de iş yaptığını ve kişiye ayrı, rakiplere ayrı konuşarak ortalığı bulandıracağını ifade eder. Oy sandığı ve oy pusulası görmek, bir iş değişikliği, alınacak bir ev, arsa gibi taşınmaz üzerinde aile üyeleriyle anlaşmazlığa düşmek şeklinde yorulur.

Rüyada Oy Vermenin Psikolojik Yorumu

Görüşlerine değer verilmesini istemek demektir. Önemli olduğunu hissetmek, insanlara sözünü dinletebilmek, topluluklara liderlik etmeyi arzulamak anlamlarına da gelir. Rüya sahibinin kendisini çok önemsediğini de gösteren rüya, bazı konularda aşırı baskı yapıldığını, insanlar üzerinde hakimiyet kurmaya çalışıldığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!