RuyaTabirleri.com

Rüyada Oya Görmek

Rüyada oya görmek, mutluluk verici haberler almaya, sürpriz olacak olaylar yaşamaya ve huzur içinde yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatında büyük ve hayırlı gelişmeler yaşanacağı bu sayede darlıktan kurtularak rahata ereceği, kesesinin ağırlaşacağı, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağı, maddi imkânlarının her geçen gün çok daha iyi hale geleceği, gönlünce harcama yapacağı, her istediğine rahatlıkla sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Oya İşlemek

Rüyada oya işlemek, iyi şekillerde yorumlanmaz. Kısmetin ve şansın kapanacağı, rüya sahibinin içine düşeceği zor durum nedeniyle gözyaşı akıtacağı, sinirli, üzgün ve stresli günler geçireceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Oya Yapmak

Rüyada oya yapmakla, oya işlemek aynı anlama gelir ve pek de iyiye delalet etmez. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, geçim sıkıntısının, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada Oyalı Örtü Görmek

Rüyada oyalı örtü görmek, hayırlara yorulur. Kişinin, dertlerinin, korkularının, şüphelerinin ve gereksiz telaşının son bulacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Oyalı Mendil Görmek

Rüyada oyalı mendil görmek, dileklerin, hayallerin ve isteklerin gerçekleşeceği şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı, bu sayede kişinin içine düştüğü kötü ruh halinden kurtulacağı ve eski keyifli günlerindeki haline geri döneceği yorumu yapılır.

Rüyada Oyalı Başörtüsü Görmek

Rüyada oyalı başörtüsü görmek de hayırdır ve rüyayı gören kişinin, işinin gücünün rast gideceği, şansının, bahtının ve geleceğinin açık olacağı, temkinli adımlar atarak yaptığı her işten yana kısmetinin çoğalacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Yemeni Oyalamak

Rüyada yemeni oyalamak, kısmetin açılmasına ve yüzün gülmesine işaret eder. Kişinin güzelliklerle karşılaşacağı ve sevindirici olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Oya Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fatma (28 Haziran 2015 saat: 18:22)

  Rüyamda annem tuvaleti oda gibi dekor etmiş o sırada küçük ablamve kocası geliyor tuvalete giriyorgiderken sarilip öpüşüyoruz boynundaki oyali büyük yazmayı bana veriyor sevmediğim ve görüşmedigim bayana vermemi istiyor yazmanin deseni çok güzel di kırmızı beyaz koyu maviydi renkleri

 2. fatma (28 Haziran 2015 saat: 17:17)

  Ruyamda annem tuvaleti oda gibi döşemiş güzel de olmuş ablamla eniştem gelmiş ablam tuvalete giriyor giderken boynundaki oylali yemeni kırmızı beyaz lacivert renkli yemeniyi bana veriyor yemeniyi benim sevmediğim ve görüşmedigim bayan vsr ona vermemi istiyor ama ben vermiyorum herhalde

 3. Kübra (18 Mart 2015 saat: 15:30)

  suan görüştüğüm biriyle ayrılma aşamasında sayılırız .Teyzemden benim icin istihareye yapmasını rica ettim kişi hayırlı mi değil mi diye.
  Rüyasında hayir icin kermese beyaz renkli iğne oyasi yaptımis sonra oyayi olmadi bu diyerek söküp tekrar bitirmiş tamamlamış.Bu ruyayi nasil ne şekilde yorumlayacagimi bilemedim yardimlarinizi bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,