RuyaTabirleri.com

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyada oyun oynamak, gayri ciddi bir kimse ile tabir edilir. Bu kişi, insanlarla ciddi konularda dahi eğlenmeye bayılan, kimsenin duygularına ve düşüncelerine değer vermeyen kişi olarak değerlendirilir. Böyle bir rüya, düşüncesizce laflar etmekten ve insanları kırmaktan hiç kaçınmayan, söylediği lafın nereye gideceğinin ya da nelere mal olacağının muhakemesini yapmayan, kaba bir tabirle insanlarla kafa bulmayı kendine uğraş edinen kişi olarak tasvir edilen kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Düğünde Oyun Oynamak

Rüyasında bir düğünde oyun oynadığını gören kişi, bazı tatsız ve can sıkıcı olaylar yaşayacak, yoğun stres altında kalacağı günler geçirecek demektir. Rüyada düğünde oyun oynamak uğursuzluk ve şansızlık anlamına gelir, eğlenmek aslında üzülmek olarak yorumlanır.

Rüyada Halay Çekmek

Rüyada halay çektiğini görmek iyidir, mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında çok güzel ve büyük gelişmeler yaşanacağına, şansın ve kısmetin açılacağına tabir edilir. Rüya sahibi için sürpriz gelişmeler yaşayacağına, güzel davetler alacağına ve hayırlı iş toplantıları yapacağına delalet eder.

Rüyada Dans Etmek

Rüyada dans ettiğini gören kişi hem ailesi hem de kendisi için çok hayırlı olacak adımlar atacak ve mutluluk gözyaşları dökecek demektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin alkışlanacağı kadar güzel işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Çiftetelli Oynadığını Görmek

Rüya sahibinin fesada karışacağına, aklına giren şeytana uyup bazı kişileri parmağında oynatıp, gerek hile yaparak, gerek yalan söyleyerek onlar üzerinden menfaat elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bazen de tek ayak üstünde milyonlarca yalan söylemeye tabir edilir.

Rüyada Davul Zurnayla Oynamak

Rüyada davul zurnayla oynamak iyi şekillerde tabir edilmez. Kötü haber almaya ya da hoş olmayan sözler işitmeye işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacak olaylar yaşanacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Oyun Oynamak İle İlgili Rüyalar;

  1. akgün dumanli (05 Şubat 2015 saat: 10:50)

    Annemin yatak odasinda seker buluyorum.tarihine bakiyorum 04 .2015 bir kac tane yiyorum.sonra halami görüyorum sonra diger halami görüyorum annem onlarla konusuyo sonra garaja biraz esya tttasiyoruz sepet kamis gibi annem bana cok kilo almissin diyo sonra bir anda kalabalik oluyo abimler geliyo denize yüzmeye gidiyolar davul zurna gelmis biz oynuyoruz herkes hosgeldin diyoruz ama dügün yok sonra kuzenime esimi soruyorum oda eliyle arkamda oldugunu söylüyo sonra oynuyorum akrabalarla diyorum dügün yok biz niye oynuyoruz diyorum siz geldiniz ya ondan diyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,