RuyaTabirleri.com

Rüyada Oyuncak Araba Görmek

Rüyada oyuncak araba görmek, rüya sahibinin hayallerinin hiçbirinin gerçekleşmediğine ve sürekli olarak hayal dünyasında yaşandığına, zamanı boş işlerle geçirdiğine işaret eder. Oyuncak araba görmek aynı zamanda yaşanacak büyük bir hayal kırıklığına ve bel bağlanan durumların istenildiği gibi olmayacağına da yorumlanır. Kişinin yakın tanıdıkları veya iş çevresindeki kimseler tarafından kandırıldığına, aldatıldığına da işaret eden rüya, rüya sahibinin çevresinde kendisine yalan söyleyen insanlar olduğuna da vurgu yapar.

Rüyada Oyuncak Araba Almak

Rüyasında oyuncak bir araba aldığını gören kimse, iş hayatı ile ilgili yanlış yatırımlar yapar ve tüm parasını kaybeder. Mal kaybına da işaret eden rüya aynı zamanda kişinin çevresindeki kimselere yalan söylediğine veya onları kandırma yolun gittiğine de delalettir. Oyuncak araba aldığını gören kimse, saf, kolay kandırılan, başkalarının aklı ve yönlendirmesi ile hareket eden bir kimse olarak da tabir edilebilir.

Rüyada Oyuncak Araba Vermek

Bir başkasına oyuncak araba verdiğini veya hediye ettiğini görmek, kişinin sorumluluklarını yeterince yerine getiremediğine ve bu nedenle kişileri oyalamaya çalıştığına, zaman kazanmak için çeşitli dalavereler içine girdiğine işaret eder. Oyuncak araba vermek aynı zamanda önemli bir konuda söylenecek büyük bir yalanı da tabir eder.

Rüyada Oyuncak Görmek

Kişinin çok mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağı ve bu yönde haberler alacağı anlamlarına gelir. Çocuk oyuncağı saf ve temiz haberlere ve sevince işaret ederken, kırık bir oyuncak görmek ise kişinin hayallerinin yıkılacağı ve büyük üzüntüler duyup, gözyaşı dökeceği anlamlarına da gelir.

Rüyada Oyuncak Araba Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan kişinin hayallerinin bir bir yıkıldığı ve kandırıldığını düşündüğü bir sürece girdiğini, derin bir üzüntü içinde olduğunu ve mutsuz bir yaşama sahip olduğunu gösterir. Oyuncak araba gören kimse, saf ve çocuksu bir karaktere sahip, kolay kırılabilen ve kandırılan bir kimsedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Oyuncak Araba Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gul (11 Ekim 2015 saat: 11:17)

  Rüyamda düşük yaptığımı görüyorum hatta kanama olduğu için tuvalete giriyorum ve bebek kesesiyle beraber gelmeye başlıyor ve onu çekip elimde çıkarmaya çalışıyorum ilk başlarda bir bebek silueti gibi ama daha sonra tamamen keseye çıktığında bir oyuncak araba ve hatirlamadigim bir kaç parça oyuncak daha oluyor onları tuvalete bırakıp sasiyorum bu ne anlama geliyor acaba

 2. muhammet emin küçük (26 Haziran 2015 saat: 06:22)

  Merhaba ,

  ben kız kuzenimle bir yatakta gece elindeki resime bekiyorduk. Bana elindeki resime bakarak nişan işinin hayırlı olup olmayacağını sordu resimde bir ekmek vardı birde kendisinin resmi bende resime bakarak ileriye tahmin etme yeteneği olduğunu belirttim. Elimde o an iki adet oyuncak araba vardı bu arabaları yandaki yatağa atmasını söyledim ama o yere attı yere atınca ne yapıyorsun benbubüyücü değilim sadece tahmin edebileceğimi söyledim o an arabalara birisi benim az önce söylediğim cümlelerin birini kurdu ondan sonra dünyada duyamayacagim bir sesle bur yaratık belirdi ve beni Ellerimden tutup ş çekmeye başladı ( o an yatıyordum) gordugum şeyin suliyeti net olmamakla birlikte çirkin ve korkutucu ydu on an uyandım ve cok korkmustum bir daha uyuyamadım

 3. Ahmet (13 Şubat 2015 saat: 13:26)

  Mezarliktayim ve hickimse yok. Babam icin dua ediyorum bi agacin altinda fatiha ve ihlas surelerini okuyorum. Sonra seytanin sesini duyunca sesli bir sekilde nas suresini okuyorum. Mezardan cikacagim zaman kapinin önunde dua ediyorken yol kenarinda bir kirmizi bir oyuncak araba gözume carpiyir onu almaya gidiyorum yine seytanin sesink duyuyor nas suresini okuyorum. Oyuncagida mahallede komsunun ogluna veririm diye yanima aliyor ve yol boyunca dua ederek gidiyorum ……..sonra uyandim

 4. naile (08 Ocak 2015 saat: 12:23)

  Rüyamda evimize gelen küçük çocuğa oyuncak istemek için görümcemin evine gidiyorum eve gelen çocuk benim neyim bilmiyorum çocuğu da göremedim zaten görümcem torunun bir sürü güzel oyuncağı içinden bana sarı eski bir araba veriyor ama ben çocuk oyalanır diye buna bile seviniyorum fakat kapının önüne çıkınca görümcem in kızı bu benim oğlumun deyip oyuncağı elimden alıp oğluna veriyor çok şaşırıyorum ve çok üzülüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,