RuyaTabirleri.com

Rüyada Oyuncak Görmek

Rüyada oyuncak görmek hayal gücünüzün büyüklüğüne, çocukça duygulara, sevinçlere ve mutluluğa işaret eder. Rüyada oyuncakla oynamak çocukça bir ruh haline, yakın zamanda gelecek olan mutluluğa, sevince, kişilere yaptığınız iyiliklerin, onlardan kötülük olarak dönebileceğine veya çocukluğunuzdan beri içinizde kalan bir takım istekleri yerine getirmeye karar verip çabalayacağınıza delalet eder.

Rüyada Oyuncak Kırılması

Rüyada oyuncağın kırıldığını ve parçalandığını görmek, kısa ve zorlu bir üzüntülü ruh haline, gelebilecek kötü bir habere, veya birilerine kötülük, sahtekarlık, hilekarlık, dolandırıcılık gibi kötü eylemler gerçekleştireceğinize delalettir.

Rüyada Bir Çocuğa Oyuncak Vermek

Rüyada bir çocuğa oyuncak vermek, uzun ve güzel geçecek bir dönemde mutlu bir ruh haline, yakınlarınızdan gelebilecek iyi haberlere, veya çevrenizdekilere iyilik yapabileceğinize yorumlanır. Rüyada oyuncak satın almakta aynı şekilde yorumlanmaktadır. Çevrenizdekilere yardım etmek isteyen yardımsever bir ruh halinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada Oyuncak Satın Almak

Rüyada evladınıza yeni bir oyuncak satın aldığınızı görmek, çok uzun bir zamandır aklınızda olan fakat gerçekleştirememiş olduğunuz bir eylemi, bir projeyi yakın zamanda hayata geçirebileceğinize işaret eder.

Rüyada Oyuncak Bebekle Konuşmak

Rüyada oyuncak bebekle konuşmak da oyuncak görmekle aynı sayılabilir fakat hayal gücünüzün çok daha büyük olduğuna işaret etmektedir.

Sizin de fark ettiğiniz gibi oyuncak kelimesindeki tabir yorumları oldukça azdır. Rüyanızı tam ve profesyonel olarak yorumlayabilmek için rüyada görülen diğer nesnelere de bakmakta fayda vardır. Sadece bir nesneye bakılarak rüyayı tamamıyla yorumlayamazsınız. Diğer nesnelerin de tabirlerine sitemizdeki arama kısmını kullanarak ulaşabilirsiniz. Rüyayı ayrı ayrı parçalar yerine bir bütün olarak ele alırsanız da iyi ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Rüya tabircilerinin, rüya yorumcularının rüyanızı tam olarak anlattıktan sonra yorumlaması da bu sebeptendir, gerek nesnelerin bağlantısı gerek nesnelerdeki ortak noktalar hepsi bir bütün halinde yorumlandığında çok daha iyi sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!