RuyaTabirleri.com

Rüyada Oyuncak Görmek

Rüyada oyuncak görmek hayal gücünüzün büyüklüğüne, çocukça duygulara, sevinçlere ve mutluluğa işaret eder. Rüyada oyuncakla oynamak çocukça bir ruh haline, yakın zamanda gelecek olan mutluluğa, sevince, kişilere yaptığınız iyiliklerin, onlardan kötülük olarak dönebileceğine veya çocukluğunuzdan beri içinizde kalan bir takım istekleri yerine getirmeye karar verip çabalayacağınıza delalet eder.

Rüyada Oyuncak Kırılması

Rüyada oyuncağın kırıldığını ve parçalandığını görmek, kısa ve zorlu bir üzüntülü ruh haline, gelebilecek kötü bir habere, veya birilerine kötülük, sahtekarlık, hilekarlık, dolandırıcılık gibi kötü eylemler gerçekleştireceğinize delalettir.

Rüyada Bir Çocuğa Oyuncak Vermek

Rüyada bir çocuğa oyuncak vermek, uzun ve güzel geçecek bir dönemde mutlu bir ruh haline, yakınlarınızdan gelebilecek iyi haberlere, veya çevrenizdekilere iyilik yapabileceğinize yorumlanır. Rüyada oyuncak satın almakta aynı şekilde yorumlanmaktadır. Çevrenizdekilere yardım etmek isteyen yardımsever bir ruh halinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada Oyuncak Satın Almak

Rüyada evladınıza yeni bir oyuncak satın aldığınızı görmek, çok uzun bir zamandır aklınızda olan fakat gerçekleştirememiş olduğunuz bir eylemi, bir projeyi yakın zamanda hayata geçirebileceğinize işaret eder.

Rüyada Oyuncak Bebekle Konuşmak

Rüyada oyuncak bebekle konuşmak da oyuncak görmekle aynı sayılabilir fakat hayal gücünüzün çok daha büyük olduğuna işaret etmektedir.

Sizin de fark ettiğiniz gibi oyuncak kelimesindeki tabir yorumları oldukça azdır. Rüyanızı tam ve profesyonel olarak yorumlayabilmek için rüyada görülen diğer nesnelere de bakmakta fayda vardır. Sadece bir nesneye bakılarak rüyayı tamamıyla yorumlayamazsınız. Diğer nesnelerin de tabirlerine sitemizdeki arama kısmını kullanarak ulaşabilirsiniz. Rüyayı ayrı ayrı parçalar yerine bir bütün olarak ele alırsanız da iyi ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Rüya tabircilerinin, rüya yorumcularının rüyanızı tam olarak anlattıktan sonra yorumlaması da bu sebeptendir, gerek nesnelerin bağlantısı gerek nesnelerdeki ortak noktalar hepsi bir bütün halinde yorumlandığında çok daha iyi sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Oyuncak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (22 Ocak 2014 saat: 21:10)

    Rüyamda bir tarafı yemyeşillik ağaçlık yürüyüş yeri alt tarafı yani merdivenle aşağıya iniyorsun kumsal
    ben burası ne kadar güzel deyip etrafa bakınıyordum sonra sahile indim sonra tekrar yukarı çıkmak için merdivenlerden geçerken yanındaki kadın dikkatimi çekti hasta gibiydi hasta derken deli gibi bir adım attım kolumu tuttu döndüm gözlerini iyice açmış bana bakıyordu çok korktum hemen elimi çekip hızlıca merdivenden çıktım ama peşimdeydikoştur koştur çarşı gibi bir yere çıktım gerçek hayatta hiç tanımadığım kişiler arkadaşlarımı buldum gibi sanki topluca gezi yapıyormuşuz gibi kız bana nerelerdeydin falan dedi bende anlattım ilerliyoruz ki karşıdan beyaz türbentli yaşlı bir kadın bana baktı kaldı korktum ve hemen arkadaşımın yan tarafına geçtim kadının yanından geçtik hafifçe yandan baktım kadın bana korkmuş bende bir şey görüyormuş gibi baktı ve korkarak uyandım.
    Tekrar uyuyunca yine bir yerdeyim ve bir kadın beni kovalıyordu şirket gibi bir yerde kapı kapı dolanıyorum bir odaya girdim benim yaşlarımda bir adam bu arada 18 yaşındayım ama sanki rüyamda daha büyük biriymişim gibi her neyse o adamdan yardım edin falan dedim olayı anlattım bir kadın beni takip ediyor buradan çıkmak istiyorum dedim tamam dedi ve beni çıkarttı ama beni bırakmadı gideceğim yere kadar götürüyor. bir parktan geçtik kolye satan bir adam vardı kolye çok değişik geldi mavi yıldızlı ortasında melek vardı bu çok güzelmiş alıcam dedim adam hayır ben alıcam hediye olarak birine vericem falan dedi ve uyandım karman çorban rüya şimdiden yorumlarsanız kadınlardan kaçmak kolye ne demek çok teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,