RuyaTabirleri.com

Rüyada Oyuncak Silah Görmek

Rüyada oyuncak silah görmek, hiçbir gerçekliği olmayan kuruntular yüzünden hayatını huzursuz bir hale getiren rüya sahibinin yersiz endişeleri nedeniyle sevdiklerine karşı da kuşkulu yaklaşımlar göstereceğini, bu kişilerle arasında yaşanacak gerginliklerden ötürü üzüntü duyacağını ifade eder. Küçük ayrıntılarda boğularak olayların bütününü ve gerçekleri gözden kaçırmak demektir. Öte yandan oyuncak silah gören kişilerin iş yaşantılarındaki risklerle mücadele etmekte zorlanacakları bir dönemin de ifadesidir. Genel olarak ciddi sorunlar yaşanmayacağını ancak rüya sahibinin bugünlerde geleceğe yönelik kaygılarında artış olması bakımından hatalı kararlar alabileceğinin altını çizer. Tanımadığı birinin elinde oyuncak silah görüp korkmak, bilgi sahibi olunmayan bir alana giriş yapmak ve bu alanda başarılı olmak için çabalarken fazlasıyla yorulmak demektir.

Rüyada Oyuncak Silah Almak

Güçlü görünmek, düşmanlarına karşı koz vermemek için çaba gösteren kişilerin gerçekte sahip oldukları yetenekleri ile var olmaya çalışmaları halinde daha başarılı olacaklarını, yanıltıcı taktiklerin arkasına sığınmaları halinde hayal kırıklığı yaşamalarının an meselesi olacağını bildirir. Oyuncak silah aslında korkuların, endişelerin odaklanma problemi doğurmasından ötürü iş konusundaki verimin düşmesine vesile olacağını bildirir ve koşulların daha güvenilir hale gelebilmesi için akılcı çözümler üretmek gerektiğini ifade eder.

Rüyada Oyuncak Silah Bulmak

Kişinin risk almamak için uğraş verdiği bir süreç yaşayacağını ve bu sayede isteklerini, hayallerini çok daha net göreceğini, atacağı adımlarda titizlik göstermesinden ötürü problemleri önceden kestireceğini tabir eder. Her türlü işe ihtimam gösterileceğini, olumsuz neticelenebilecek işlere girişmeden dikkatli davranılacağını delalet eder. Kırılmış oyuncak silah bulmak tedbirsizlik yüzünden yaşanacak küçük, önemsiz bir kazadan ötürü kısa süreli moral bozukluğu yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Oyuncak Silah Görmenin Psikolojik Yorumu

Tedirginlik içinde olunduğunu, kuruntulu bir kişilik nedeniyle en küçük olaylardan dahi fazlasıyla etkilenildiğini bildirir. Kendisini tehdit altında hisseden veya yaşanacak olumsuzlukları düşünerek stres yaşayan kişilerin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!