RuyaTabirleri.com

Rüyada Oyuncu Görmek

Rüyada oyuncu görmek, rüya sahibinin keyif ve sefa içinde bir yaşam süreceği anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin kafasına hiçbir şeyi takmadığı, günü ve anı yaşadığı, geçmişi düşünmediği, geleceği ciddiye almadığı yorumu yapılır. Kişi, yaşadığı günü ve nefes aldığı dakikayı esas alıyor, bu dünyanın geçici olduğunu bilerek yaşıyor demektir. Rüyada oyuncu görmek, muhabbette olmaya, eğlenceye dalmaya işaret eder.

Rüyada Oyuncu Olmak

Rüyada oyuncu olduğunu gören kişigerçek hayatta pek dışa dönük olmayan, her şeyi içinde yaşayan, düşüncelerini açığa vermeyen ve kendini kimseye açmayan kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi bazen kendine bile yalanlar söylüyor demektir.

Rüyada Aktör Görmek

Rüyada aktör görmek, mutlu bir gönül ilişkisine işaret eder. Rüya sahibinin hayatını ve iç dünyasını güzelleştirecek, kendisine heyecanlı ve güzel günler yaşatacak, kadrini kıymetini bilip, kendisine layık olacak biri ile karşılaşacağına ve o kimseyle büyük saadet yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Aktör Olmak

Rüyada aktör olmak, rüya sahibinin olanı ve yaşanılanı inkâr eden, gerçekleri çarpıtan ve insanların gözünün içine baka baka bazı şeyleri ört bas etmeye çalışan kişi olarak yorumlanır.Kişi, tabir yerindeyse Allah’ın bildiğini kuldan saklamak için elinden geleni yapacak demektir.

Rüyada Aktris Görmek

Rüyada aktris görmek de aktör görmek gibi tabir edilir.Rüya sahibinin gönlüne aşk ateşi düşeceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına delalet eder. Kişi, unutulmayacak ve herkesin yaşamak isteyip de sadece bazılarına nasip olacak kadar eşsiz bir aşk yaşayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Film Görmek

Rüyada film görmek ya da film izlediğini görmek hayırlara tabir edilir ve rüya sahibinin sıkıntısından, derdinden, kederinden ve sorunlarından kurtulacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Oyuncu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ela (14 Nisan 2014 saat: 12:45)

    ben rüyamda nasıl anlatsam işte yengemler bizdeydi amcamlarda yengem bana diyorduki ben sana çivi verdim sen bize getirdinmi bende ısrarla evet diyordum diyodiki sen yine bize git bak neyse sonra gidiyodum yolda sınıf arkadaşımla karşılaşıyordum. ve oda böyle yerden fındıkmı yada boyle üzüm gibi şeyler görüp topluyordu ve bende onunla beraber topluyordum sonrada yerde yani toprakta ya bir yada iki tane yolan görüyordum. ama büyük ihtimal iki taneydi bende böyle tiksinerek bakıyordum öyleydi. lütfen rüyamın anlamını biliyorsanız bilgilendirin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,