RuyaTabirleri.com

Rüyada Özür Dilemek

Rüyada özür dilemek, dürüst, onurlu, ulvi, asil ve seçkin olmaya, kariyerinde yükselmeye, haramdan uzak durmaya, nefsine hâkim olmayı öğrenmeye, egolarından sıyrılmaya ve komplekslerini yenmeye işaret eder.Ailesi için hayırlı olan bir kimsenin varlığına delalet eder. Hayır duaları alan, iyi anılan, korunup, gözetilen, şanlı, şerefli ve ünlü bir kişi olmaya yorulur. Rüyada özür dilemek aynı zamanda barış dolu günlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Özür Dilediğini Görmek

Rüyada özür dilediğini görmek, kavgaların, küslüklerin, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve husumetlerin son bulacağı, kinin ve nefretin yerini, hoşgörünün, sevginin, saygının ve anlayışın alacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Af Dilemek

Rüyada af dilemek de özür dilemek gibi ifade edilir. İnsanların iyi geçinmesine, aradaki problemlerin çözülmesine, el sıkışıp sarılmaya, geçmişi unutup, gelecekte birlik ve beraberlik içinde yaşama kararıyla hareket etmeye, sıkıca kenetlenmeye işaret eder.

Rüyada Affetmek

Rüyada affetmek, olgun davranmaya, karşıdakinin kusurlarını ve hatalarını örtüp onu alttan almaya, yanlışları gizlemeye ve yüzüne vurmamaya işaret eder. Rüya sahibinin kendisine karşı büyük bir günah işlemiş kişinin ayıbını kapatacağına yorulur.

Rüyada Affedilmek

Rüyasında birisinin kendini affettiğini gören kişinin yaptıkları ve konuştukları nedeniyle şimşekleri üzerine çekeceğine ve bu durumun bazı kişileri çok rahatsız edeceğine, rüya sahibinin uyarı alabileceğine tabir edilir.

Rüyada Tövbe Etmek

Rüyada Allah’a el açıp, yalvararak dua ettiğini gören kişi, namusu ve emeğiyle ekmek kazanan bir kimse olarak tasvir edilir. Kişi makbul bir kuldur diye yorumlanır.

Rüyada Suç İşlemek

Rüyada suç işlemek gerçek anlamına çok yakın şekilde açıklanır ve rüya sahibinin hileli işler yapacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!