RuyaTabirleri.com

Rüyada Özürlü Görmek

Rüyada özürlü görmek, rüya sahibinin kaderine düşeni yaşayacağına tabir edilir. Kişi, kontrolü dışında olan vebahtına yazılmış olanları herkes gibi yaşayacak demektir. Rüya sahibinin alın yazısı olarak tabir edilir. Rüyada özürlü görmek, bir diğer yandan da yanlışa, yanılgılara, çelişkilere, kararsızlıklara ve belirsizliklere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, karmaşık bir ruh hali içinde olacağı ve bu dönemde pek çok hata yapabileceği anlamına gelir.

Rüyada Özürlü Olmak

Rüyasında özürlü olduğunu gören kişi, beklemediği olaylarla karşılaşacak ve çaresizce başına geleni yaşayacak demektir. Hayat rüya sahibinin karşısına, seçim yapması ve karar vermesi gerekeceği bazı olaylar çıkaracaktır diye tabir edilir. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, kişinin bazı suçlar işleyeceğine yormaktadır.

Rüyada Özürlü Birine Yardım Etmek

Bir kimse rüyasında özürlü bir insana yardım ettiğini görürse güç ve kudret sahibi olacak, hayattaki zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebilecek demektir.

Rüyada Sakat Görmek

Rüyada sakat görmek iyi değildir ve şer olarak kabul edilir. Sıkıntı, üzüntü, gözyaşı anlamına gelir. İşlerin ve iyi giden hayatın bozulacağına, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, işine ya da okuluna gidemez olacağına delalet eder.

Rüyada Sakat Birini Görmek

Rüyada sakat birini görmek, rüya sahibinin sahip olduklarının farkında olmadığına, şükretmeyi bilmediğine ve hayata karşı isyan ederek aslında Allah’a isyan ettiğine tabir edilir. Kişi aç açıkta olmadığı halde durumundan memnun değil demektir.

Rüyada Sakat Olduğunu Görmek

Rüyada sakatlandığını gören kişinin, başına bazı tatsız, üzücü ve can sıkıcı olaylar gelecektir diye yorumlanır. Rüya sahibi şanssızlık olarak sayılacak ve tüm hayatını alt üst edecek bazı olaylarla karşılaşabilir ya da çok üzücü haberler alabilir. Bu rüya, kişiyi çok yıpratacak bir dönemin geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!