RuyaTabirleri.com

Rüyada Paça Görmek

Rüyada paça görmek, rüyanın geneli ve ne tür bir paça görüldüğüne uygun şekilde yorumlanmalıdır. Genel mana olarak kişinin bir türlü kurtulamadığı sorunlarına, kendisine sürekli engel çıkaran, rüya sahibinin her yaptığını takip eden ve hakkında olumsuz konuşmalar yapan bir tanıdığa alamettir. Geçmişte yapılan ve sonrasında bir türlü düzeltilemeyen bir hatanın sonuçlarına hala katlanmak zorunda kalınacağına yorumlanır. Boşanmış kişilerin eski eşleriyle ilgili sorunların uzun süre devam edeceğini ve özellikle nafaka veya velayet gibi durumlarla alakalı mahkemelerin bir müddet daha süreceğine işarettir. Paça gören kişi bekarsa, geçmişte aşk yaşadığı birinin kendisini rahatsız edeceğine, karşılıksız seven birinden kurtulmakta güçlük çekileceğini ve bu durumun kişinin yeni kısmetleri için de bir risk teşkil edeceğini tabir eder.

Rüyada Pantolon Paçası Görmek

Çözülen bazı sorunlarda ufak tefek pürüzler çıkacağını ve kişinin bir süre daha bu problemlere kafa yormak zorunda kalacağını işaret eder. Bekar bayanlar için karşılarına çıkacak kısmetlerin sorunlu kimseler olacağına, ailelerine ve yakınlarına danışmadan evlilik kararı vermemeleri gerektiğine, duygusallıkla hareket ederek gerçekleri görmek konusunda yetersiz kalabileceklerini alamet eder.

Rüyada Paça Çorbası İçmek

Küçük kısmetleri olan rüya sahibinin, kendisini düze çıkarmasa da, borçlarının bir kısmını rahatlıkla ödeyebileceği maddi gelirlere sahip olacağını, iş dışında yaptığı bazı işlerden kazanç elde edeceğine ve durumunu düzeltmesi için yakın çevresinin de ön ayak olacağını bildirir. Destek veren dostlara, her derdini rahatça açabileceği arkadaşlara sahip olan rüya sahibinin, gelecekte de yalnız kalmayacağına ve her kararında ailesini arkasına alarak kendisini çok daha güvende hissedeceğine alamettir.

Rüyada Paça Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının düşüncelerine, sözlerine, kişi hakkında yaptıkları yorumlara fazlaca kafa takmaya, diğer insanların gözünde değerli olmaya çalışmaya işarettir. Paça gören kimseler kıskançlık duygularıyla baş etmekte zorlandıkları için ikili ilişkilerinde karşılarındaki kişiyi fazlaca boğan ve sıkan davranışlarda bulunurlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: