RuyaTabirleri.com

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek, rüya sahibinin yaptığı iş ile ünlenmesine, saygınlık kazanmasına ve büyük başarılar elde etmesine tabir edilir. Rüya sahibinin tüm hayatı büyük bir zenginlik, lüks ve rahat içinde geçecek, henüz orta yaşlarındayken büyük bir servetin sahibi olacak demektir. Rüyada padişah gören kişinin istikbali çok açık olacak kısmeti de bir ömür devam edecektir. Bu rüya, kişi için şansının hep açık olacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Padişah Olmak

Rüyasında padişah olduğunu gören kişinin hayatı daima lider konumunda olmak ve sözünü dinletmekle geçecek demektir. Rüya sahibinin bekârken anne babası üzerinde evlendiğinde de eşi üzerinde hükmü olacak, özellikle de aile içinde evin en küçüğü bile olsa sözü geçecek diye tabir edilir.

Rüyada Padişah Eşi Olmak

İster kadın olsun ister erkek rüyasında padişahın eşi olduğunu gören kişi işinde büyük ödüllere layık görülecek kadar başarılı olacak ve yönetici koltuğuna kadar yükselecek demektir. Bu rüya, kişi için işinde büyük itibar ve mevki edinmesine işaret eder.

Rüyada Padişah Kavuğu Görmek

Rüya sahibinin ileride çok önemli bir kişi olacağına delalet eder. Rüyasında padişah kavuğu gören kişi, devlette çok önemli bir mevkie gelebilir ve emrinde yüzlerce kişi çalıştırabilir ya da devlet yönetiminin başına geçebilir.

Rüyada Padişah Elbisesi Görmek

Rüya sahibinin hayatının düzen, tertip ve disiplin içinde geçeceğine işaret eder. Rüyasında padişah elbisesi göre kişinin hayatı boyunca, programlı bir yaşamı olacak, kişi bu durumun pek çok avantajını yaşayacak demektir.

Rüyada Sultan Görmek

Rüyasında sultan gören kişinin hayatı fevkalade güzel ve mutlu geçer. Rüya sahibi zenginliğin de, mutluluğun da en alasına sahip olur diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!