RuyaTabirleri.com

Rüyada Paket Görmek

Rüyada paket görmek, şans olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin önüne hayırlı ve yeni yollar çıkacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine işaret eder. Beklenmedik ve hesapta olmayan bu nedenle de çok daha mutluluk verici tesadüflerin ve sürprizlerin yaşanacağına, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Paket Taşımak

Rüyada paket taşımak, rüyayı gören kişinin azmetmesi, inanması ve gerçekten mücadele edip, ruhunu ortaya koyarak çalışması sayesinde herkesin kendisine hayran kalacağı bir iş yapması ve istenildiğinde başarılamayacak hiçbir şeyin olmayacağını herkese göstermesi anlamına gelir.

Rüyada Paket Almak

Rüyada paket aldığını gören kişinin rüyası, derdinden ve sıkıntısından kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, özellikle de çok şikâyetçi olduğu ve kendisini yıldırmış olan işsizliğinden ve çektiği yokluktan en kısa sürede kurtulup rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Paket Açmak

Rüyada paket açmak, büyük kısmet olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin belki özel belki de iş hayatında karşısına yeni kimseler ya da yeni kapılar açılacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatını olumlu yönde değiştirecek bazı güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Paket Çay Görmek

Rüyada paket çay görmek, kişinin bir takım beklentiler içinde olduğuna, yarınlarına umutla baktığına delalet eder. Her gün, yarının daha güzel olacağına inanarak uyanan ve bu umudu hiç yitirmeyen bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Pakette Kahve Görmek

Rüyada pakette kahve görmek, gönül zenginliğine, cömertliğe, güler yüze, nezakete, iyi geçinmeye, tatlı dilli olmaya, cefakâr kimseye ve kişinin bu özellikleri sayesinde çok seviliyor olmasına işaret eder.

Rüyada Pakette Çikolata Görmek

Rüyada pakette çikolata görmek, şans anlamına gelir. Müjde ve mutluluk olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!