RuyaTabirleri.com

Rüyada Palamut Balığı Görmek

Rüyada palamut balığı görmek, rüya sahibinin merhametli, imanlı ve çok iyi kalpli kimse olduğuna delalet eder. Hak yolunda mazlumlarla bir olmaya, haksızlıklara karşı çıkmaya, haklıları korumaya, elindekini paylaşmayı bilmeye, malını zar ziyan etmek ya da saklamak yerine ihtiyaç sahiplerine açmaya ve onlar için hayır işleri yapmaya, eli de, gönlü de bol olmaya ve yalan dünyadan çok ahiret hayatı için yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Palamut Balığı Yemek

Rüyada palamut balığı yemek hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin fakirliğinden ve yokluğunda kurtulacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine delalet eder.

Rüyada Palamut Balığı Satın Almak

Rüyada palamut balığı satın almak, rüyayı gören kişinin şanslı olacağı bir döneme gireceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine tabir edilir.

Rüyada Lüfer Balığı Görmek

Rüyada lüfer balığı görmek, büyük şans ve büyük kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hem kazançtan hem de mutluluk ve huzurdan yana çok kısmetli olacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada Lüfer Balığı Yemek

Rüyada lüfer balığı yemek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatta her istediğine kavuşacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına bilakis her şeyin en fazlasına ve en güzeline sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Kalkan Balığı Görmek

Rüyada kalkan balığı görmek, bolluk, bereket, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, kazancının artacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına bu sayede hem zafer hem de para kazanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!