RuyaTabirleri.com

Rüyada Palamut Görmek

Rüyada palamut görmek, zor, geçimi güç, ön yargılı ve huysuz bir kimsenin varlığına ve bu kimseden gelecek hayra işaret eder. Sert mizaçlı ve sert görünümlü bir kişi sayesinde kalkınmaya, maddi imkânlarını arttırmaya ve yine maddi anlamda güç elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir kişiden göreceği yardıma işaret ederken bazen de tam tersi şekilde yorumlanır ve şanssızlık, kısmetsizlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Meşe Palamudu Görmek

Rüyada meşe palamudu görmek de palamut görmekle aynı şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin çevresindeki pek de iyi huylu olmayan bir kişiden bir hayır göreceğine ve onun sayesinde bir kısmet alacağına delalet eder.

Rüyada Palamut Toplamak

Rüyada palamut toplamak, rüyayı gören kişinin sonradan başına bela olacak zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Mal ve para sahibi olurken diğer yandan da huzurun, neşenin ve ağız tadının kaçacağına delalet eder. Hayır gelmeyecek varlığa yorulur.

Rüyada Meşe Palamudu Toplamak

Rüyada meşe palamudu toplamak, büyük ve önemli işlere girmeye, risk almaya ve rakiplerle karşı karşıya kalmaya tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir cesaretle girdiği bu işten alnının akı ile çıkacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına işaret eder.

Rüyada Selvi Ağacı Görmek

Rüyada selvi ağacı görmek, iyiliğe, güzelliğe ve hayırlı olana yorulur. Rüya sahibinin sağlıklı  ve afiyette yaşayacağı güzel günleri olacağına yorulurken aynı zamanda kendisinden hayır ve vefa gelecek olan bir evlada işaret eder.

Rüyada Gürgen Ağacı Görmek

Rüyada gürgen ağacı görmek, uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin parlak bir geleceği olacağına alamet eder. Uzun ve sağlıklı yaşamaya ve sorunların üstesinden gelme gücüne ve kudretine sahip olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!