RuyaTabirleri.com

Rüyada Palet Görmek

Rüyada palet görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin yakın bir zaman içinde çok sıkıntılı ve sorunlu bir şekle bürüneceğine, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına ve hayatının çok iyi bir yöne doğru ilerleyeceğine delalet eder.  Aynı zamanda, iş hayatı konusunda kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada Tahta Palet Görmek

Rüya sahibinin, kendisini zor zamanlar içinde bulduktan sonra durumunun düzeleceğine, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, zarar ettiği işlerin düzeleceğine ve kısa süre içinde maddi ve manevi olarak daha iyi bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Deniz Paleti Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinde uzun süreden beri devam eden sorunların kısa zamanda çözüme kavuşması için bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Paletle Yüzmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri sıkıntılı geçen işlerinin kısa süre içinde düzeleceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Paletli Kepçe Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!