RuyaTabirleri.com

Rüyada Pamuk Tarlası Görmek

Rüyada pamuk tarlası görmek, kişinin davranışlarında çekingen kaldığına, bekar biriyse özellikle karşı cinsle arasına sürekli mesafeler koyduğuna ve duygularına gem vurduğu için hayal ettiği şekilde bir ilişki yaşayamadığına tabir edilir. İş konusunda ise yeni bir uzlaşma sürecine girileceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına alamet eder. Koşulların yenilenmesine ve kişiyi bunaltan istikrarsız durumların son bulacağına da alamettir. Kişinin aşırı duygusal ve zaman zaman alıngan tavırlar içinde olmasından dolayı çevresiyle arasında çatışmalar yaşamak zorunda kalacağına, sabır içinde ve azimle çalışması gerektiğine, şartlar olgunlaşmadan herhangi bir işe girişmemesi gerektiğine dair uyarıda bulunur.

Rüyada Pamuk Tarlasında Çalıştığını Görmek

İş yaşantısında kişinin hedeflerine kitleneceği ve istekleri konusunda kafasında her şeyin net olacağı bir döneme girdiğine, özellikle doğru şekilde davranması nedeniyle istediği her şeye kavuşacağına alamettir. Ani alınan kararlara ve bu dönemde kişinin her türlü olumsuzluğu da tıpkı olumlu durumlar gibi kabullenip teslimiyet içinde olacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına alamet eder. Özellikle iş hayatına yeni atılan kişiler için başarı dolu, kişiyi memnun eden bir geleceğe sahip olunacağı mesajını verir.

Rüyada Pamuk Tarlası Satın Almak

İş sahibi olmak veya yönetici konumuna yükselmek anlamlarına gelir. Hedefe giden yolu daha da kısaltan bir sürece girecek olan rüya sahibinin, karşısına çıkan her türlü engeli ortadan kaldırmak için elinden geleni yapacağına, sabrı sayesinde zorluklara daha kolay göğüs gereceğine, kendisindeki gücü keşfederek hayallerinin peşinden gideceğine de tabir edilir.

Rüyada Pamuk Tarlası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kabullenmenin ve ruhani olarak kişinin isteklerine daha çok dikkat etmesinin, kişiliğinde kendisine zarar veren yönleri yok ederek, faydasız düşünceleri zihninden uzaklaştırmak ve daha sakin, huzurlu bir hayat yaşamak için uğraş vereceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!