RuyaTabirleri.com

Rüyada Pancar Görmek

Rüyada pancar görmek, kazanç elde etmeye ve maddi anlamda tatmin olacak kadar varlığa ve güce sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi, hırsı, çalışkanlığı ve çalışma azmi sayesinde tuttuğunun koparan, kafasına koyduğunu yapan ve hiçbir işinde hüsrana uğramayan bir kimse olarak tasvir edilir. Rüyada pancar görmek, bazen de tam tersi şekilde tabir edilir ve kısmetsizlik olarak yorumlanır. Borçlanmaya, sağlığını yitirmeye ve çeşitli musibetlerle karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Pancar Yaprağı Görmek

Rüyada pancar yaprağı görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibi için şans anlamına gelir. Kişinin yüzünü güldürecek, keyfini ve huzurunu yerine getirecek köklü değişikliklerin yaşanacağına ve hayatın artık hep bu güzelliklerle ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Pancar Yaprağı Toplamak

Rüyada pancar yaprağı toplamak, rüya sahibinin bazı karlı işlerin peşinde olduğuna, bu işlerden birini yerine getirmek için sermaye toplamaya çalıştığına tabir edilir. Gelecekle ilgili hedeflerin büyük olduğu anlamına gelir.

Rüyada Pancar Sökmek

Rüyada pancar sökmek, rüya sahibinin ağır şartlar altında uzun saatler çalışıp, yorgun düşmesine ama emeğinin karşılığını da hak ettiği şekilde alıp, ailesini mağdur etmeden rahatlık içinde yaşatmasına delalet eder. Kişi, ne kadar ezilirse ailesi de o oranda bolluk içinde yaşıyor demektir.

Rüyada Pancar Tarlası Görmek

Rüyada pancar tarlası görmek, rüya sahibinin nimete kavuşmasına ve rızkının her geçen gün giderek çoğalmasına yorulur. Hane içindegeçim sıkıntısının yaşanmayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pancar Yemek

Rüyada pancar yemek belirsizlik şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili bir süre muallakta kalacak bazı işler olacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına ve moralinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada Pancar Kökü Görmek

Rüyada pancar kökü görmek, rüya sahibinin ailesine yeni bir bireyin katılacağına ve bunun müjdesinin geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,