RuyaTabirleri.com

Rüyada Panik Görmek

Rüyada panik görmek, kötü gidişin, bozulan ilişkilerin ve yaşam kalitesinde düşüşün işaretidir. Beklenmeyen, ani gelişen ve kişiyi kısa sürede yatağa düşüren bir hastalığın yaratacağı korkuya, gelişen kötü olaylar neticesinde kısa sürede önlemler almak için uğraşmaya ve rüya sahibini çok ilgilendirmeyen konularda karar vermek zorunda kalmasına işarettir. Ruhsal korkulara ve psikolojik açıdan giderek zayıflamaya, hayatı felç edecek gelişmelere ve kötü insanlarla arkadaşlık etmeye de yorumlanır. Hayırlı rüyalar arasında değildir ve özellikle manevi anlamda zayıflık içinde olunduğuna, zaafların kişiyi ele geçirdiğine ve aşırı lükse düşkünlüğün, kişinin gönül gözünü kapadığına tabir edilir. Uzun süredir geliyorum diyen bir felaketle karşı karıya kalmak, evini kaybetmek, işinden olmak ve sahip olunan tüm mal varlığını bir anda satmak zorunda kalmak demektir. Genellikle iflasların, büyük hastalıkların ve kazaların habercisidir.

Rüyada Panik Olup Çığlık Atmak

Rüya sahibinin korkuları nedeniyle dilediği gibi hareket edemediğini ve kendi ayağını kendisinin bağladığını, engelleri aşmak için yeterli cesareti gösterememesi nedeniyle küçücük sorunların dahi dağ gibi büyümeye başladığını alamet eder. Telaşlı günlerin habercisi olan rüya, sıkıntılarla dolu bir açılışa, düğüne veya kutlamaya işaret ederken, önemli bir günde çıkacak sorunların kişiyi çok zor durumda bırakacağına da yorulur.

Rüyada Panik Olup Ağlamak

Kişinin kendisini çıkmazda gördüğüne ve giderek kapana kısılmış gibi hissedeceğine, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına alamettir. Ruhsal nedenlerden kaynaklanan aşırı tedirginliğin ve geçmişte yapılan bir hatadan dolayı ekilen suçluluk duygusunun da tabiridir.

Rüyada Panik Görmenin Psikolojik Yorumu

Panik atak geçiren kimselerde sıklıkla görülen rüya, aynı zamanda aşırı stres altında olan, hayatında çok sayıda sorunla boğuşan ve sürekli olumsuzluklarla karşılaşan kişinin yaşadığı korkunun sembolüdür. Aynı zamanda bir suçluluk duygusunun kişiyi sürekli olarak rahatsız ettiğini ve bu durumdan kurtulmakta güçlük çekildiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!