RuyaTabirleri.com

Rüyada Panjur Görmek

Rüyada panjur görmek, gizli kapaklı işler içinde olunduğuna ve genellikle aileden saklanan bir sır veya gerçek yüzünden sürekli olarak yalan söylemek zorunda kalındığına işaret eder. Panjur kişinin içine kapanık bir hayat sürdüğünü, gerçek duygularını açığa vurmadığı gibi, kendisini olduğunun dışında tanıttığı anlamına da gelir. Her şeyi kontrol altında tutmak isteyen ve tamamen olayları kendi işine geldiği gibi irdeleyen veya yönlendiren rüya sahibinin bu davranış şeklînden dolayı eleştiri alsa da bildiğini okumaya devam edeceğini, ilerleyen zamanlarda yaptığı hataların farkına varacağına ancak yanında sevdiği kimsenin kalmayacağına alamettir. Özellikle ikili ilişkileri tamamen kendi isteğine ve beklentilerine göre şekillendirmek isteyen kişilerin ilişkilerinin sonlanacağına, çok büyük bir aşkı, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına tabir edilir.

Rüyada Panjur Kapatmak

Motivasyonun düşmesi, isteklerin olmaması, hayal kırıklığı, yalanlar ve ikiyüzlü arkadaş çevresi gibi nedenler yüzünden, maddi sıkıntıların da artması ile kişinin kendi içine kapanacağı ve kimseden yardım istemediği gibi, yalnızlığını korumaya çalışacağına alamettir. Yaklaşan bir psikolojik bozukluğun, depresyonun da işareti olan rüya, işten ayrılmaya kadar varacak bir bunalımın da habercisidir. Panjur kapatmak asosyal bir hayata sahip olmak, dostlarla olan iletişimi en aza indirmek ve ikili ilişkilerde de iletişimsizlik nedeni ile sorunlar yaşamak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Panjur Açmak

Yeni ve geniş ufuklara sahip olmak, işleri çok daha fazla büyütebilmek için faydalı anlaşmalar yapmak ve karı yüksek işlere girişmek şeklinde yorumlanan rüya şansın da kişinin üstünde bir güneş gibi parıldayacağı bu dönemi iyi değerlendirmek gerektiğine işaret eder.

Rüyada Panjur Görmenin Psikolojik Yorumu

İyi niyet içinde olan rüya sahibinin yardımsever duygularının sonucunda herkese yetişmek ve elinden geleni yapmak için azami gayret sarf ettiğine, bu durumun kişide zaman zaman yorgunluk ve bitkinliğe neden olduğu gibi, boşluk duygusu içinde kaldığına da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!