RuyaTabirleri.com

Rüyada Panter Görmek

Rüyada panter görmek, rüya sahibinin meslek hayatında başarısız, aşk hayatında ise başarılı olacağı bir döneme gireceğine işaret eder. İşlerin aksi yönde ilerleyeceğine, düzenin bozulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, sevdiğiyle ağız tadı ve huzur içinde güzel günler geçireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kazancının düşeceğine ama yine de gönlünün hoş olacağına alamet eder.

Rüyada Panterden Kaçmak

Rüyada panterden kaçmak, rüya sahibinin bir işin ya da bir sorunun üstesinden gelmeyi başaracağına ve rahat edeceğine işaret eder. Huzur ve esenlik bulmaya tabir edilir.

Rüyada Panter Sevmek

Rüyada panter sevmek, rüyayı gören kişinin kendisini üzen ve bunaltan sorunlarının yanı sıra içine su serpecek ve kendisini rahatlatıp, mutlu edecek gerekçelerinin de olacağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına tabir edilir.

Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada jaguar görmek, rüya sahibinin çevresindeki iyi niyetli gibi duran fakat tabir yerindeyse kuyruğuna basıldığı zaman adeta bir canavara dönüşebilecek ve tehlikeli olabilecek bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Pars Görmek

Rüyada pars görmek, hayırlara delalet eder ve sıkıntılı günlerin biteceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin geleceğinin parlak, başarılarının ve zaferlerinin de sayısız olacağına delalet eder.

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, sert yaradılışlı, bazen bencil, bazen anlayışsız bazen de huysuz bir kimseye ve ondan gelecek sıkıntıya, zorluğa ve meşakkate alamet eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak aksi bir kimseye tabir edilir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, iyiliğe iyilik, kötülüğe de kötülük ile karşılık veren esaslı bir kimseye alamet eder. Rüya sahibinin hayatını kolaylaştıran ama kendine haksızlık yapıldığında da sessiz kalmayan birinin varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!