RuyaTabirleri.com

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada pantolon giymek, genellikle saygınlığa, toplumda bir yer edinmeye, insanların takdirini kazanmaya, iş hayatında başarılı olmaya, kariyere ve makam sahibi olmaya işaret eder. Rüyada koyu renk pantolon gören yaptığı işlerde başarılı olur. Toplum içinde iyi bir yer edinir. Rüyada yırtık ve eski bir pantolon görmek iş hayatında başarısızlığa, para kaybetmeye, malda eksikliğe yorulur. Yine eski bir pantolon gören kişi sağlık sorunlarından dolayı mustarip olur. Bu rüya eski işine dönmek olarak da yorumlanabilir. Kaliteli ve yeni pantolon ise yeni bir iştir. Bu rüya hayırlı bir rüyadır. Parlak bir dönem geçireceğinize ve huzurlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Farklı Renklerde Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon oldukça güzel ve hayırlıdır. Bu rüya mevki sahibi olacağınıza elinize geçecek paraya, yeni bir işe delalettir. Rüyada kırmızı bir pantolon gören kısa zaman içinde bir gönül macerası yaşar. Kırmızı pantolon bazen de çekilecek sıkıntı ve keder, iş hayatında çalkantılı günlerdir. Rüyasında mavi pantolon giyen çok dürüst kişilerle tanışır ve onlarla arkadaşlık kurar. Mavi pantolon genellikle güvenilir ve ahlaklı insanlardır. Rüyada görülen yeşil pantolon genellikle kullukla ve ahlakla alakalıdır. Rüyada yeşil bir pantolon giyen kişinin inançlı olduğuna ve güzel bir makamda bulunduğuna işarettir.

Rüyada Bir Pantolon Aldığını Görmek

Bu rüya cömert bir adamdır. Pantolon satın alan kişi dürüst bir idarecinin emirinde çalışmaya başlar. Yine karşınıza çıkacak iyi bir nasip, sıkıntı ve zahmet olmadan elde edilen mal, güç ve kuvvet anlamlarına da gelmektedir. Farklı yoran âlimler bu rüyayı sıkıntıya düşmek, tasalanmak, üzülmek ya da iş hayatında zorlukla karşılaşmak olarak yormuşlardır.

Rüyada Pantolon Ütülediğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi tüm iş yaşantısını yoluna sokar. Bu rüya işinde başarılı olmaya, durumu düzeltmeye ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pantolon Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. melek (23 Mart 2016 saat: 11:31)

    Ruyamda dar paca koyu renkte kaliteli bir pantolon giydim cok hosuma gitmisti amaa annem pahali baska yerden daha uyguna aliriz demisti birakmistimm sonraa uygun olan fiyatta 3 pantolon baktim annem birini begenmedi ve 2 sini alip cikmistik ruyamdaa oylecee sonlanmistii acabaaa ne anlamaa. geliyor aciklamasinii yapar misinn lutfennnnn ricaa etsemm sizdennn

  2. Mehmet ali (31 Ekim 2015 saat: 06:13)

    Rüyamda pantolon denemek için kabine giriyorum kabinin penceresinden bir bayan ben i izliyor çıplak iken yanıma geliyor onun ailesi disardaymis güya ben ona diyorum ki bak ama ailenden birisi görür falan ondan sonra pantolonu giyip alıyorum pantolon da köyü yeşil renktedir.

  3. Özge (28 Ekim 2015 saat: 07:16)

    Hayırlı günler. Bugün rüyamda dar kahverengi renginde parlak bir pantolonu biraz zorla giyiyordum. Dizlerine kadar giydim kolay olarak sonra zorlandım ama giydim. Daha sonra ayakkabımı arıyorum bir sürü ayakkabı vardı benim ki yoktu bulamadım ve dolayısıyla giyemedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,