RuyaTabirleri.com

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek pek çok şekilde tabir edilir. Rüyanın ve objelerin niteliğine bağlı olarak rüyanın yorumu da değişir. Rüyada koyu renk kumaştan dikilmiş bir pantolon görmek özellikle toplumda saygınlığı olan kişiler için çok hayırlıdır. Rüyada uzun yıllar giyilmiş ve yıpranmış pantolon görmek zorluklara, sıkıntılara, sağlık sorunlarına ve borçlanmaya delalet eder. Pahalı, kaliteli ve şık pantolon görmek her durumda iyiye işaret eder. Yeni pantolon giyinmek de hayırlı ve güzel şeylere delalet eder. Rüyada siyah pantolon görmek makamı yüksek, sözü her yerde geçen nüfuslu bir kişiyle yakın bir ilişki kurmaya delalet eder. Mavi pantolon yeni arkadaşlıklara ve dostluklara, yeşil pantolon inancın güçlü oluşuna, beyaz pantolon güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada koyu renkli pantolon giymek rüya sahibinin kendisine destek olacak, başı derde girdiğinde arka çıkacak, makam ve söz sahibi bir tanıdığının olacağına, açık renk pantolon giymekse sıkıntıları ve dertleri geride bırakmak anlamına gelir.

Rüyada Kirli Pantolon Giymek

Rüyada kirli pantolon giymek iyi değildir, kişinin zorluklara, sıkıntıya ve darlığa düşeceğine ve kişinin kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada şalvar giyindiğini görmek çok hayırlı ve güzeldir. Rüyasında şalvar giyen kişinin aile hayatı çok iyi ve hayırlı olacak, kişi aradığı saadeti ve huzuru ailesinde bulacak demektir. Aynı zamanda makamın, kazancın, rızkın da artacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Kumaş Görmek

Rüyada renkli kumaş görmek iyidir, kişinin inancı ile hayatı ile tabir edilir. Rüyada renkli kumaş gören kişinin meslek hayatında makamı artar. Kişinin renkli kumaş görmesi hane içinde berekete, bolluğa, zenginliğe, aydınlık ve ferah günlere işaret eder.

Rüyada Takım Elbise Giyinmek

Rüyada takım elbise giyinmek hayırlı kısmete işaret eder. Rüyada takım elbise giydiğini gören kişi ileride uzun ve mutlu sürecek olan bir izdivaç için çok güzel bir nikâh yapacak demektir. Bir erkek rüyasında takım elbise giydiğini görürse bu o kişinin çok büyük bir iş teklifi alacağı anlamına gelir.

Benzer rüyalar: rüyada pantalon görmek

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: