RuyaTabirleri.com

Rüyada Panzer Görmek

Rüyada panzer görmek, hayır ve iyilik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başarılı, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir ömür geçireceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına tabir edilir ve bu rüya hayır olarak kabul edilen rüyalardan sayılır.

Rüyada Polis Panzeri Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinde yükseleceğine, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, yaptıklarıyla herkesin büyük saygı duyduğu ve sevgi gösterdiği bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Askeri Araç Görmek

Rüyayı gören kişinin önemli ve büyük plan ve projeleri olduğuna, kalıcı zaferler elde etmek istediğine, bu nedenle güvenirliği olmayan kimselerle yola çıkmadığına ve böyle işlere girmediğine alamet eder. Rüya sahibinin hayattaki en büyük amacı mutlak galibiyet demektir.

Rüyada Tank Görmek

Rüyayı gören kişinin sözü geçen, yetki ve rütbe sahibi bir insan olacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, bu insanlarla iş birliği yaparak çok daha güçlü hale geleceğine ve hep kazanacağına rivayet edilir.

Rüyada Polis Aracı Görmek

Rüyayı gören kişinin resmi görevlere getirileceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine ve yönetim kadrosundaki en güçlü insan haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Resmi Araç Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı galibiyetlerinin kalıcı olacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına bunun da huzur ve rahatlık içinde yaşamasına ve başarılı olduğu kadar mutlu olmasına da vesile olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: