RuyaTabirleri.com

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek çok hayırlıdır. Mutluluk verecek olaylara, sakinliğe, huzura, sükûnete, barışa, sevgiye, iyi niyetlere ve iyi düşüncelere delalet eder. Rüyasında papatya gören kişinin çevresinde ve hayatında müjdeli ve güzel olaylar yaşanacaktır. Papatya, yumuşak huylu, iyi kalpli, sevecen, herkesin iyiliğini düşünen kişiler anlamına gelir. Rüyada papatya gören kişi Allah katında da hayırlı ve makbul bir kul olarak ifade edilir.

Rüyada Papatya Tacı Takmak

Rüya sahibinin hayalinde canlandırdığı mutlu ve huzurlu yuvadır.

Rüyada Papatya Ekmek

Kişinin gerçekleştirmek istedikleri idealleri ve hedefleridir. Ayrıca rüyada papatya ektiğini gören kişinin içinde bulunduğu meşakkatli durumdan da kısa sürede kurtulacağı, güzel ve mutlu günler yaşayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Papatya Toplamak

Rüyada papatya topladığını gören kişi kendisi için hayırlı olacak ve kendisine uğur getirecek bir olay yaşayacak ve sonu da aydınlık olacak demektir. Bazı rüya tabirleri rüyada papatya topladığını gören kişinin âşık olacağına dair yorum yapmaktadır.

Rüyada Papatya Koklamak

Rüya sahibinin zor günlerinde sırtını yaslayacağı ve omzunda ağlayarak en mahrem sırlarını açacağı, çekinmeden gözyaşlarını akıtabileceği dostlar ve arkadaşlar edineceği tabiri yapılır.

Rüyada Papatya Vermek

Bir gönül ilişkisine delalet eder. Rüyasında birine papatya verdiğini gören kişinin aklında karşı cinsten biri vardır. Rüya sahibi sürekli onu düşünüyor ve onu hayal ediyor demektir. Platonik bir aşk anlamına gelir.

Rüyada Papatya Falı Bakmak

İki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin mazide kalan bir gönül ilişkisini unutamadığı ve hala o kişiyi düşündüğü şeklinde yorumlanırken öte yandan da rüya sahibinin olmasını çok arzuladığı bir dileği olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Papatya Almak

Gönüllerdeki buzların erimesi, ayrı olan kişilerin kavuşması, düşmanların el sıkışıp dost olması ve birbirine sarılması yönünde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Papatya Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Duygu (25 Temmuz 2015 saat: 11:39)

  Rüyam çok karışık olmasına ragmen cok anlamlı oldugnu düşünüyorum rüyaya gelince. Bir çeşme var ve çeşmeyi sadece ben acabiliyormuşum çeşmeyi açıncada içinden hap çıkıyor sonra rüya degişiyor kendimi aynaya bakar halde buluyorum yüzümün yarısı morarmış oluyor ben koşarak anneme çeşmeyi soruyorum beni tersliyor bende tekme atıp gidiyorumm arabaların arasında dolanırken kendimi bi yerde oturur buluyorum iki kız çocugunun biri piliz digeri sarı papatya getiriyor kızları tanımıyorum fakat kırk yıllık dostmuşum gibi davranıyorum sonra bi sürü kız çocuğu beni görünce sarılıyor mutlulukdan uçuyor rüyada orda bitiyor

 2. fatma (26 Mayıs 2015 saat: 18:30)

  Ruyamda bir bahce gibi bir yerdeyim 6 yada 7 kisi variz.fakat birden bire birisi geliyor erkek’mi kadin’mi Oldugunu ayirt edemiyorum elinde cam bir kavanoz ve icinde 2 tane papatya var.bizlerden papatya toplayip vermemizi istiyor ozellikle bn vermk icin adeta cirpiniyorum hizli cikip toplayip veriyorum.yanliz burburaya kadar hatirliyorum sizce ne anlama geliyor.bilimlerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.

 3. nurten (01 Mart 2015 saat: 11:33)

  Yemyeşil bi okul bahçesinde oturmuştuk bizim okulda okumayan dostum bizim okulda okuyomus bahçede oturduk o dostum yüksek bi yere çikip üzerime iki demet papatya attı ve yenileceğini soyledi sonra tartışmalı olduğum eski sevgilim geldi oda o çiçekten soyup bana yemem için verdi

 4. yasemin yılmaz (31 Ocak 2015 saat: 10:14)

  Rüyamda bir piknik alanı gibi bir yerdeyim ailem var göl var kardesim Salıncakta sallanıyordu ben tac yapmak için papatya topluyordum sonra aynı işi yaptığımız bir arkadaşımı gördüm ne yapacaksin o papatyaları dedi bende tac yapacağım dedim. Bende yaptım ama sen görmedin tacı dedi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,