RuyaTabirleri.com

Rüyada Papatya Toplamak

Rüyada papatya toplamak, çok güzel, kişi için sevindirici ve hayırlı bir rüyadır. Alınacak birbirinden müjdeli haberlerin geleceği günlerde olan rüya sahibinin, yaşamında pek çok küçük mutluluğun olacağını, kişinin her gün peş peşe küçük haberler alacağını da bildirir. İşinde durgunluk yaşayanların yeniden eski yoğun günlerine döneceklerine, borçların kapanacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına delalettir. Her açıdan kişinin mutlu olacağını bildiren rüya aşk dolu günleri de ifade eder. Evli kimseler için eşleri ile aralarında ilk günkü gibi yoğun bir duygusallık yaşanacağını, bekarlar için kalplerinin eşlerini artık bulacaklarını ve hem duygusal, hem de ruhsal açıdan uyumlu bir çift haline gelineceğinin de alametidir. Hasta kimselerin ya da hastanede yatanların toparlanmış ve iyileşmiş olarak evlerine döneceklerine ve sevdiklerine kavuşacaklarını da müjdeler.

Rüyada Papatya Toplayıp Vazoya Koymak

Kişinin bir işte sabit şekilde çalışacağına ve sabırla geçireceği dönemin sonunda emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacağını, emekli olmadan ev alacak parayı biriktireceğine, maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına yorumlanır. Rüya sahibinin sevdiği insanla bir ömür, kalbinden geçirdiği gibi güzel, huzurlu ve aşk dolu zamanlar geçireceğine alamettir. Vazoya papatya toplayıp koyanların evlerinde bereket hiç eksik olmaz ve hastalıklar da uzak olur.

Rüyada Papatya Toplamak ve Kurutmak

Kişinin ölmeden önce ismini tarihe geçirecek işler yapacağına ve herkesin kendisini minnetle, şükranla ve saygıyla anacağını bildirir. Hayat boyunca iyi ve güzel işler yapmak, bol bol dua almak ve sevap işlemek manasına da gelen rüya, aşkla dolu bir evliliğin, sevgi, merhamet, saygı ve çalışkanlık vasıflarına sahip güzel evlatların da müjdesini verir.

Rüyada Papatya Toplamanın Psikolojik Yorumu

Kişinin dışa dönük bir yaşamı olduğuna, üzüntülü durumları kolaylıkla ders alacağı hale getirmeye ve her zaman sonuca odaklanıldığına ifadedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: