RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Aldığını Görmek

Rüyada para aldığını görmek, hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüya gören kimse güzel nimetlere kavuşur. Para alan kişi sevindirici haberler alır ve kısa sürede oldukça mutlu olur. Yine sıkıntılardan ferahlama, mutlu olma, kederlerin gitmesi, yaşanılan zorluklardan kurtulma anlamlarına da gelmektedir. Rüyada para verdiğini görmek ise tam tersi ile yorumlanır. Rüyada para veren dünyada elinden para çıkarır. Bu rüya elden giden mala, şan ve şöhreti kaybetmeye işarettir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, oldukça iyidir. İş hayatında elde edilecek başarılara, insanlar tarafından takdir edilmeye, değerinin ve kadrinin bilinmesine, kısa zamanda gelecek büyük bir paraya, verilen sözün tutulmasına, sıkıntıların gidip feraha erilmesine işarettir. Tomarla para veya kâğıt para da aynı şekilde yorumlanmaktadır. Bazı âlimlere göre ise bozuk para, rüya sahibinin hakkında yapılacak dedikodu ve sözdür.  

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada görülen altın türünden paralar, üzüntü ve kederdir. Altın paraya malik olan kısa sürede bir üzüntüye düşer. Gümüş para ise, sevinmeye, huzurlu ve mutlu olmaya, dünyada elde edilecek kazanca işarettir.

Rüyada Tanımadığı Bir Kimseden Para Aldığını Görmek

Rüyasında tanımadığı birinden para alan, çok mutlu olacağı bir havadis alır. Bu para kısa sürede rüya sahibine ulaşacak müjdedir.

Rüyada Para Çaldığını Görmek

Rüyada para çalan kişi çeşitli sırlara sahip olur ve bu sırları ifşa eder. Para çalmak söz toplamak anlamına gelmektedir. Rüyada para çalan kişi dünyaya çok düşkündür. Bu rüya ahireti unutmanın, günahlara dalmanın ve kendisine fayda vermeyecek şeyler peşinde koşmanın alametidir.

Rüyada Yolda Para Bulduğunu Görmek

Rüyasında yerde para bulan kişi dünyada elindeki parayı kaybeder. Bu rüya malın elden çıkmasına, iş hayatında başarısız olmaya ve çalışma hayatındaki zorluklara işaret etmektedir

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!