RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Aldığını Görmek

Rüyada para aldığını görmek, hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüya gören kimse güzel nimetlere kavuşur. Para alan kişi sevindirici haberler alır ve kısa sürede oldukça mutlu olur. Yine sıkıntılardan ferahlama, mutlu olma, kederlerin gitmesi, yaşanılan zorluklardan kurtulma anlamlarına da gelmektedir. Rüyada para verdiğini görmek ise tam tersi ile yorumlanır. Rüyada para veren dünyada elinden para çıkarır. Bu rüya elden giden mala, şan ve şöhreti kaybetmeye işarettir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, oldukça iyidir. İş hayatında elde edilecek başarılara, insanlar tarafından takdir edilmeye, değerinin ve kadrinin bilinmesine, kısa zamanda gelecek büyük bir paraya, verilen sözün tutulmasına, sıkıntıların gidip feraha erilmesine işarettir. Tomarla para veya kâğıt para da aynı şekilde yorumlanmaktadır. Bazı âlimlere göre ise bozuk para, rüya sahibinin hakkında yapılacak dedikodu ve sözdür.  

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada görülen altın türünden paralar, üzüntü ve kederdir. Altın paraya malik olan kısa sürede bir üzüntüye düşer. Gümüş para ise, sevinmeye, huzurlu ve mutlu olmaya, dünyada elde edilecek kazanca işarettir.

Rüyada Tanımadığı Bir Kimseden Para Aldığını Görmek

Rüyasında tanımadığı birinden para alan, çok mutlu olacağı bir havadis alır. Bu para kısa sürede rüya sahibine ulaşacak müjdedir.

Rüyada Para Çaldığını Görmek

Rüyada para çalan kişi çeşitli sırlara sahip olur ve bu sırları ifşa eder. Para çalmak söz toplamak anlamına gelmektedir. Rüyada para çalan kişi dünyaya çok düşkündür. Bu rüya ahireti unutmanın, günahlara dalmanın ve kendisine fayda vermeyecek şeyler peşinde koşmanın alametidir.

Rüyada Yolda Para Bulduğunu Görmek

Rüyasında yerde para bulan kişi dünyada elindeki parayı kaybeder. Bu rüya malın elden çıkmasına, iş hayatında başarısız olmaya ve çalışma hayatındaki zorluklara işaret etmektedir

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Aldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Zülcenah Korkmaz (11 Şubat 2016 saat: 13:26)

    Babamla beraber yolda yuruyoruz .ben demir para olarak 2€ buluyorum parayi alip babama veriyorum.biraz daha yuruyoruz.Yine 2€ bulup babama veriyorum.sonra deniz kenari plaja gidiyoruz .denize giren bir suru insan var.deniz cok berrak.babam benden ayrilip insanlarin arasina giriyor.meger amcamlar yengem halamlar kumsalda oturuyorlar babam onlari bulmus bende yanlarina gidiyorum.onlarda ben gelince apar topar toplaniyorlar.hep beraber kalkiyoruz…

  2. Malik yılmaz (06 Şubat 2016 saat: 11:46)

    Rüyamda kendi şahsi evimizde oluyoduk ailecek babam anneme paralara baksana yerinde mi diyordu annem getiriyodu çok para oluyodu dolarlar felan daha sonra bu paraları çalmaya geliyodu 2 3 kız bende alıyodum paraları yatağımın altına saklıyodum ablama paralar yatağımın altında çalmaya geliyolar git sakla onları diyordum sonra uyandım

  3. Özkan kayapınar (13 Aralık 2014 saat: 10:17)

    Düşmanım sevmediğim kişiyle takside oluyorum. O konuştu ben hiç cevap vermedim Sevmediğim insan taksiciye kağıt para veriyor taksici bir avuç dolusu bozuk parayı taksiden indiğimizde bana uzaktı sevmediğim insan alma abi dedi bende almadım arkamı döndüm gittim.sevmediğim kişi parayı bütünlemek için bakkal doğru gitti o arada telefonum çaldı kayınbiraderim ablamı ver dedi onla telefonda münakaşa ettim sonra eşime verdim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,