RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüya sahibinin kendisine özel olan kişisel meselelerin başkaları tarafından öğrenileceğine işaret eder. Kişi, ne kadar içinde yaşamaya çalışırsa çalışsın yine bazı şeyleri dışa vurma zayıflığına düşecek ve aslında kendisine kalmasını istediği konularda kendi kendini istemeden de olsa ele verecek demektir. İstese de ketum olamayacak, içi dışı bir olan bir insanın varlığına işaret eder.

Rüyada Kâğıt Para Çaldırmak

Rüyasında kâğıt para çaldırdığını gören kişinin ağzından bir söz kaçıracağı anlamına gelir. Kişi kendisi ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği ya da bilgiyi bir anlık dalgınlığı nedeni ile söyleyerek, onun ortalığa yayılmasına neden olacak demektir.

Rüyada Çantadan Para Çaldırmak

Rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri içine attığı, kendine dert ve ağırlık yaptığı, çekindiği ve dışlanacağı düşüncesi ile kimseyle paylaşmadığı ve sadece kendisini ilgilendiren bir şeyi artık daha fazla taşıyamayacağına ve onu çevresindekilere anlatacağına rivayet edilir.

Rüyada Cüzdandan Para Çaldırmak

Rüyada cüzdandan para çaldırmakla, çantadan para çaldırmak aynı anlama gelir ve benzer şekilde açıklanır. Rüya sahibinin cefakâr oluşu nedeni ile sustuğu ama yüreğine oturan konuları zamanı ve yeri geldiği için bir bir söyleyeceğine ve tabir yerindeyse onları kusarak rahatlayacağına alamet eder.

Rüyada Altın ve Para Çaldırmak

Bir kişi rüyasında hem altınlarını hem de parasını çaldırdığını görürse eğer o kişi tüm bildiklerini, yaşadıklarını, gördüklerini ve öğrendiklerini geç de olsa çevresindekilerle paylaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin bir engelle karşılaşacağına bu durumun kendisini uğraştıracağına fakat şükür ki büyük bir sorun haline gelmeden kolaylıkla giderileceğine tabir edilir. Küçük, ciddi olmayan fakat yine de kafa yoracak bir meselenin baş göstereceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Çaldırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ulaş (27 Aralık 2014 saat: 01:45)

    Rüyamda istanbula gittim bilmediğim bir yerdi gittiğim evden dışarı çıktım eve dönüşte yolları karıştırdım evin bir sokaka aşağısında önümü kestiler ve beni bir eve soktular cebimden paramı aldılar eve gityim sonra polisi aradım polisle paramı aldıkları yere gittik hırsızları bulduk polis paranın verilmedini istedi ve dışarda bekliyordu adamlar benimle dalga geçmeyr başladılar ve sonunda yinede paramı eksikte olsa verdiler birden onlarca köpekler gemeye başladı önümüzden gittiler hemen sonrasında yollar ve bulunduğumuz yerin altından milege benzer şeyler patladı ve dışarı çıkmaya başladı birsürü yerden sel olmuştu heryer insanları alıp götürmeye başladı hırsızlar benim yanındaydı bizi milek götürmeye başladıki o anda bir ağaca tutundum ve kurtuldum hırsızlar milekle beraber gitti sonra tanımadığım birini kurtardım sırada bizi gören herkez yardım etti ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,