RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çalmak, rüya sahibinin birinin derdine ortak olacağına ve bir kişinin yoldaşı olacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda bazı olaylara şahit olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bilmediği şeyleri öğreneceğine, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına rivayet edilir. Kişi, daha önce hiç duymadığı şeyler duyacak ve görmediği şeyler görecek demektir.

Rüyada Kâğıt Para Çalmak

Rüyada kâğıt para çalmakla, para çalmak farkı değildir ve her iki rüyada aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bilincinde olmadığı şeylerin bilincine varacağına ve yeni şeyleri fark edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Para Çalmak Çaldırmak

Rüyada para çalmak yani hem birisinin parasını çalmak hem de biri tarafından paranın çalınması rüya sahibinin birinin özel konularını dinleyeceğine ve ona yol göstereceğine aynı zamanda kendisinin de o kişiye ya da güvendiği başka bir kişiye yüreğini açacağına işaret eder.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Rüyada hırsızlık yapmak, iyi değildir. Rüya sahibinin gaflete düşeceği ve günahkâr olacağı anlamına gelir. Kişi, dinden uzaklaşacak, Allah’a karşı gelecek yollara girecek, kötü alışkanlıklar edinecek demektir. Rüya sahibinin içine fesat düşeceğine, şeytana uyacağına ve art niyetli kişilerle ortak işler yapacağına yorulur.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüyayı gören kişinin kendisiyle ilgili konuların başkalarınca fark edileceğine ve rüya sahibinin bu durumdan çok rahatsız olup, kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Para Çalmak ve Yakalanmak

Rüyada para çalmak ve yakalanmak, iyi ve güzel olana kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında kendisine hayır, mutluluk, huzur, rahatlık ve esenlik getirecek olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Çalmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Elvan (08 Ekim 2014 saat: 18:19)

  Rüya ortamını 2.kez göryorum yine aynı yer yine aynı insanlar ve yine aynı patron bi Avm oluyo girdgm yer öncede aynısı oldu girdim fiyatları sorarak bakınıyorum etrafa vazonn içinde 100tl aldm çıktım azönce uyumuşum yine aynı bi süs eşyasına takılmışım incelerken bayan bana anlatmaya başladı o sırada müşteri bşy aldı bayana 100tl uzattı aldı devam etti anlatmaya poşetlerin üzerine koymuş parayı poşet açmamaı istedi baktm para orda aldm soktm kazağımın koluna harama el uzatmam aslında gördgm rüyalara şaşıryrum uyannca ne cesaret be diye ama tuhaf yanı aynı yer olması:)

 2. özlem (12 Mayıs 2014 saat: 14:56)

  rüyamda bir bahçeye giriyorum. bahçede ağaçlar dikili ağaçların diplerinde kağıt para alıyorum ama diyorumki hırsızlık yapıyorum. etrafı çevrili bahçe bahçeden çıkıyorum. birdaha o bahçenin ordan geçiyorum gidiyorum yine para ağaçların dibinde yine alıyorum çıkıyorum. hırsızlık yaptığımı biliyorum. sonra o bahçenin sahibi bahçeyi ekip biçenler için ağaçların dibine para koyuyormuş. ben bunu 3 kere yaptım sonra biliyorumki o bahçede hep para var ama kendime söz verion daha girmemem lazım kocam duyarsa bana çok kızacak sonra cüzdanımda para duruyor kimse görmesin die saklıom bi adam gelio senin borcun var die sorguya çekio bende bahçenin sahibi sanıom diom paran burda korkuom yakalndım sanıom sonra farklı bir adam çıkıo bi yere borcum varmış o adam cüzdandan paramı çıkarıom diom al elimde paralar sonra babaannem ve amcamın kızı adamla konuşmamı dinlio bende dinlemeyin die bağırıom hem korku hemde utanç yaşıom. derin uyku halinde gördüm. bunu yaptığıma inanamıom

 3. ilknur (13 Mart 2014 saat: 15:40)

  rüyamda görümcemin kacası bana 4 bin tl gönderiyo daha sönra görümcemin yanına gidiyoruz ve eşim ben ve kayınvaldem görümcem var görümcem bana enişten sana para yolladımi diye soruyor evet 4 bin tl gönderdi diyorum görümcem eniştenin 15 bin tl gönderdigini söylüyor o sırada kayın validem paranin bir kısmını cantasın da saklıyor kalan parayıda deste halınde çıkartıyor böyle gergin bir durum oluşuyor ortamda hayırdır inşallah çok merak ettim

 4. Kerem (03 Şubat 2014 saat: 15:39)

  rüyamda sınıf gibi bir yerdeyim ve tahtadayım.Sınıfa Ali Ağaoğlunun kızı geliyor.İşte ben kaleci oluyorum tahtada para atıyor tutmaya çalışıyorum sonra baya bi para atıyor filan bir müddet sonra diyor çok iyi kaleci değilsin bende diyorum. 10 yıldır kaleye geçmiyorum ondan sonra paralardan bir kısmını cebe atıyorum iddaa oynarım diye kalanını veriyorum.İşte sonra gidiyorum sırama arkadaşlarım bana soruyor çaldın mı diye ben çaktırmadan sus sus işareti yapıyorum. Sonra bir arkadaşım 10 lira istiyor sonra uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,