RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çalmak, rüya sahibinin birinin derdine ortak olacağına ve bir kişinin yoldaşı olacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda bazı olaylara şahit olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bilmediği şeyleri öğreneceğine, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına rivayet edilir. Kişi, daha önce hiç duymadığı şeyler duyacak ve görmediği şeyler görecek demektir.

Rüyada Kâğıt Para Çalmak

Rüyada kâğıt para çalmakla, para çalmak farkı değildir ve her iki rüyada aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bilincinde olmadığı şeylerin bilincine varacağına ve yeni şeyleri fark edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Para Çalmak Çaldırmak

Rüyada para çalmak yani hem birisinin parasını çalmak hem de biri tarafından paranın çalınması rüya sahibinin birinin özel konularını dinleyeceğine ve ona yol göstereceğine aynı zamanda kendisinin de o kişiye ya da güvendiği başka bir kişiye yüreğini açacağına işaret eder.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Rüyada hırsızlık yapmak, iyi değildir. Rüya sahibinin gaflete düşeceği ve günahkâr olacağı anlamına gelir. Kişi, dinden uzaklaşacak, Allah’a karşı gelecek yollara girecek, kötü alışkanlıklar edinecek demektir. Rüya sahibinin içine fesat düşeceğine, şeytana uyacağına ve art niyetli kişilerle ortak işler yapacağına yorulur.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüyayı gören kişinin kendisiyle ilgili konuların başkalarınca fark edileceğine ve rüya sahibinin bu durumdan çok rahatsız olup, kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Para Çalmak ve Yakalanmak

Rüyada para çalmak ve yakalanmak, iyi ve güzel olana kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında kendisine hayır, mutluluk, huzur, rahatlık ve esenlik getirecek olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,