RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Çıkması

Rüyada para çıkması, beklenmedik şekilde ele geçen paraya ve kısmete yorumlanırken, rüya sahibinin servet elde edeceğine de delalettir. Kişinin haberi olmayan bir mirastan nemalanması ve tüm maddi sorunlarını çözmeye işaret eder ancak rüya sahibinin aşırı sorumsuz, yarınını düşünmeden yaptığı harcamalar nedeniyle maddi açıdan sıkıntıya düşeceğine delalettir. Para çıkması bir yandan da boş kuruntu yapıldığı anlamına gelir ve rüya sahibinin hayatında her şey yolunda gidiyorken içten içe sürekli tedirginlik yaşayarak mutsuz olduğunu, oysa hayat koşullarının yerinde olduğunu tabir eder. Para çıktığını gören kişinin hem rızkı artar, hem de beklenmedik şekilde kısmetleri çoğalır. Eğer kişi bekarsa kendisine talip olacak bekar birisine yorumlanır. Talih oyunlarından para çıkması genellikle umulmadık iyi haberlere, kişiyi şaşkınlığa ve sevince boğacak gelişmelere yorulur.

Rüyada Piyangodan Para Çıkması

Talih oyunlarından para çıkması İslami yorumculara göre kişinin hazır yediğini ve buna alıştığı için çalışmaya isteksizleşeceğini, ailesinin rızkını genellikle zevklerinin uğruna harcayacağını ifade eder. Hazır para manasındadır ancak kısa süre sonra sahip olunan refahın sona ereceğini de bildirir. Piyangodan para çıkması ele geçen önemli bir fırsat ve şans demektir ancak rüya sahibinin bu şansı doğru kullanması gerekir zira öncekinden de kötü durma düşebilir.

Rüyada Lotodan Para Çıkması

Piyangodan para çıkmasıyla benzer şekilde yorumlanır. Gündüz vakti görülen bu tip rüyalar gerçekte de kişinin eline para geçeceğine yorumlanır. Haneye girecek bir paraya ve sevinçli habere tabir edilen rüya, kişinin kuruntulu bir ruh hali içinde olduğuna, mevcut imkanlarına bile sevinemez hale geleceğine de delalettir.

Rüyada Para Çıkmasının Psikolojik Yorumu

Genellikle gün içinde sık sık kendisine para çıktığını, ikramiye kazandığını, çok zengin olduğunu ve alım gücünün yükselmesiyle sahip olmak istediği şeyleri aldığını hayal eden kişiler bu tip rüyalar görürler. Parayla alakalı aşırı düşünce ve hayal kurma ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!