RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak, kişinin sorumluluklarını azaltacağını ve başka kişilerle yaşamındaki önemli durumları paylaşacağını tabir eder. Rüyasında para dağıtan kişi iş yerinde çalışanlara eşit muamele eden, hak yemeyen ve kişilerin haklarına her zaman saygı duyan bir kimsedir. Para dağıtmak aynı zamanda kişinin hayır işleri ile uğraşacağına ve dünya işleri dışında da kendisinin ahiret hayatına yatırım yapacağını da müjdeler ve kişinin iyi bir mümin olarak hareket ettiğini de delalet eder.

Rüyada Bozuk Para Dağıtmak

Rüyasında bozuk para dağıtan kişi, sıkıntılarını azaltır ancak başka kimselere de sıkıntı verir. Genellikle iyi olması düşünülen ancak sonuçları hiç de tahmin edildiği gibi çıkmayan adımlar atılmasına işaret eder. Bozuk para dağıtmak, aile veya yakın akraba çevresine zarar veren davranışlarda bulunan kişiye işaret ederken, istenmeyen sözler nedeni ile başka kimselerin kalbini kırmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kağıt Para Dağıtmak

Rüya sahibinin iyilik yapmayı seven, yüce gönüllü bir kimse olduğuna ve muhtaç kimselere elinden geldiğince yardım ettiğine yorumlanır. Rüyasında kağıt para dağıtan kimse, helal lokma yiyen ve ailesine de her zaman doğruluğu, dürüstlüğü aşılayan bir aile reisi olunduğuna delalet eder. Kağıt para aynı zamanda başkalarına iş kapısı açan bir işvereni de simgeler. Bolluk ve bereketin daim olacağı, kazancın her zaman artacağı ve kişinin refah içinde bir yaşama kavuşacağı anlamına da gelir.

Rüyada Para Dağıtmak Psikolojik Yorumu

Genellikle kişilerin yakınlarında maddi açıdan zorluk çeken kimselere yardımcı olma istediğinin bilinçaltından rüyada dışa vurması anlamına gelir. Rüyasında para dağıttığını gören kimse öte yandan gün içinde para kazanmak ve çok zengin olmak gibi hayaller kuran kişilerdir. Rahat ve maddi açıdan sorunsuz, çok zengin bir hayat sürmek isteyen kimseler de bu tip hayallerini rüyalarında bu şekilde açığa vurabilirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!