RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Kazanmak

Rüyada para kazanmak, genellikle kişi için olumlu gelişmelerin olacağı bir döneme girildiğinin haberini verir. Ancak kişi rüyasında kazandığı paranın bozuk para olduğunu görürse bu durumda para miktarı kadar sıkıntı yaşar. Kağıt para kazandığını gören kişiler ise sağlıklarından endişe etmeden ve gelecek kaygısı duymadan son derece müreffeh bir hayat sürerler. Para kazanmak kişinin akıllı işler yapacağına, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına alamettir. Geçimini sağlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, karşısına çıkan tüm engelleri aşacağına da yorumlanır.

Rüyada Çok Para Kazanmak

İslami açıdan helal yollardan elde edilecek paranın kişiye her zaman hayır getireceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına yorumlanır. Kazancı yüksek bir iş bulmak, seyahatlere çıkılacak bir döneme girmek ve soylu, zengin bir aileden gelen eşe sahip olmak anlamına gelir. Bu rüya kişinin sahip olduğu maddi güç nedeni ile gösteriş yapmaya başlayacağını ve giderek çevresindeki herkesi kendisinden uzaklaştıracağı anlamına gelir.

Rüyada Para Kazanıp Sonra Kaybettiğini Görmek

Kişi bir kumar masasında para kazanıp sonra da kaybederse, başına gelen bir musibet daha sonra kendisi için büyük bir iyiliğe dönüşür. Çalışıp para kazandığını ama sonra da parayı kaybettiğini görüyorsa bu durumda yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğine, iş konusunda herkese güvendiği için yanlış yatırımlar yapacağına ve gerçek hayatta da para kaybı yaşayacağına, borçlanacağına delalet eder.

Rüyada Para Kazanmanın Psikolojik Yorumu

Hedefleri büyük olan, geleceğe dair sürekli planlar yapan ve daha iyi yaşamanın yollarını arayan, gün içinde daha fazla para kazanmak için kafa yoran ve farklı işlerle aynı anda uğraşan kişilerin gördüğü olağan rüyalardan biridir. Para kazanma hırsı ve lüks yaşama özentisi de bu tip rüyalara neden olabileceği gibi, kumar veya şans oyunlarına olan düşkünlük de bu tip rüyalara neden olmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Kazanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Hakan (17 Haziran 2016 saat: 16:11)

    Ben bir işyeri açtım cafe ama şuan biraz sıkıntılı iki aylık bir iş yeri maddi durumlar sıkışık dun artık kaldıramadı devretmeyi düşündüm sonra akşam yatınca ruya gördüm arkadaşlarımın konuşuyordu bende ordaydim ama başka işte çalışıyorduk sonra arkadaşlarım benim günlük bin TL para kazandığımı söylüyorlardı sonra uyandım anlamı ne ne yapmam gerekiyor beni biraz aydınlatırmısınız,herşey için çok teşekkür ederim şimdiden hayırlı cumalar hayırlı ramazanlar…

  2. Tugba (14 Haziran 2016 saat: 13:14)

    selamun aleyküm
    rüyamda kapali bir otopark gibi bir yerdeydim. orada bir otomat oyunu vardi, arkadaslarim ve kardesim oynamaya kalktilar… arkadasim baya para (kagit para) kazaninca bende heveslenip kardesimde bozuk para alip oynadim… önce bi kactane para cikti demir.. altin renginde ama az daha büyük….sonra birden cogaldi…. geldikce geldi paralar… ikinciye attim… gine cok geldi… bi kutu poset gibi birseye koyduk… ama sonradan cok pisman oldum dedim haram para nasil oynadim felan…. sonra galiba tam hatirlamiyorum arkadasim bidaha oynadi kardesim oynadi sonra uyandim… ama cok büyük bir pismanlik vardi.. ne anlama gelir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,